22 грудня, 2024
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Суспільство
  • Рух «Редан» шириться Україною: що робити батькам, аби вберегти дітей від небезпечної субкультури

Рух «Редан» шириться Україною: що робити батькам, аби вберегти дітей від небезпечної субкультури

  • Фото: з соцмереж
  • 28 лютого, 2023 12:47

Проросійський агресивний рух підлітків під так званою назвою ПВК "Редан" шириться українськими містами. Як повідомляв Журнал Житомира, вчора на вулиці Михайлівській намагались з'ясувати стосунки учасники субкультури "Редан" та молодь, яка виступає проти поширення руху.

В поліції наголошують, що пропаганда насильства серед українських підлітків – це російська інформаційно-психологічна спецоперація з метою дестабілізації ситуації в нашій державі. 

Фото: зібрання підлітків в Житомирі / Костянтин Суський

 

Деякі батьки можуть навіть не підозрювати, що її дитина належить до небезпечної субкультури і що таким чином вона проводить свій вільний час.

 

Як вберегти дітей від небезпечних субкультур. Поради від ювенальної превенції

 

Спокійно, відкрито і прямо спілкуйтеся з дитиною. Надайте їй можливість говорити, коли вона буде до цього готова. Не підганяйте її.

Якщо дитина розповідає куди вона ходить та як проводить свій час. Проявіть якомога повнішу обізнаність в обговорюваній темі; виявляйте терпіння, наполегливість, доброзичливість для уникнення емоційного дискомфорту, недовіри чи агресії з боку підлітка.

Опановуйте Інтернет-технології, майте власний акаунт і станьте другом своїй дитині
в соціальних мережах.

Щотижня аналізуйте вміст сторінок дитини, уважно читайте її публікації, вивчайте групи, до яких вона приєдналася.

"Познайомтеся" з її віртуальними друзями, звертайте увагу на фото й відео, що викликають інтерес дитини, зокрема ті, що збережені, поширені або вподобані.

Покажіть дитині, що вона вам небайдужа, що ви піклуєтеся про неї та запропонуйте спільно провести час.

Зосередьтеся на тому, щоб показати дитині її переваги, знайдіть у неї сильні сторони, допоможіть їй побачити себе унікальною особистістю.

Після встановлення контакту та виявлення підлітком довіри до вас, слід пояснити згубність і безперспективність деструктивної поведінки, підкріплюючи це фактами, які добре відомі підліткові; допомогти підлітку зрозуміти ступінь ризику від деструктивної поведінки і невідворотної відповідальності за скоєне (зокрема у випадку вчинення булінгу або іншого правопорушення).

"Пам'ятайте, що в зону ризику проявів деструктивної поведінки потрапляють підлітки, яким бракує батьківської уваги і підтримки, а також ті, чиє перебування в мережі Інтернет не контролюється", - наголосили ювенали.


Рух Редан – що це таке?

 
Назву "редани" запозичили з аніме Hunter × Hunter, знятому за японською манґою авторства Йошіхіро Тогаші.

26 лютого по всій росії почали затримувати учасників так званого ПВК "Редан" – угруповання складається з анімешників, які носять на футболках павуків і цифру 4 (з аніме Hunter x Hunter). Вони влаштовували сутички з навколофутбольщиками в торгових центрах. Поліція влаштувала рейди на "любителів масових бійок" у кількох великих ТЦ.

Тож існує підозра, що організацією збірки підлітків в Україні керували саме з росії.

Поділитись

Новини по темі: