21 червня, 2024
Ми в соцмережах

ТОП-10 місць куди поїхати відпочити в Житомирі та області

  • Фото: Леонід Шевчук
  • 23 травня, 2024 15:55

Сонячна погода сприяє проводенню вільного часу на свіжому повітрі, а також дає можливість поїхати на відпочинок подалі від метушні міста.

Журнал Житомира провів опитування жителів міста, куди можна поїхати відпочити в Житомирі та області. Було визначено ТОП-10 найбільш популярних місць на думку житомирян.

Відпочинок у місті

 

Для відпочинку в місті житомиряни радять відвідати Крошенський парк, базу відпочинку “Тетерів”, що знаходиться в мальовничому куточку Житомира та Гідропарк який розташований на річці Тетерів у районі урочища Корбутівка.

Фото з мережі парк Крошенський 

Фото: teteriv-zt.com.ua

Фото з мережі Гідропарк

Також для любителів подорожувати за межами міста, може бути хорошою пропозицією відпочинок на Силікатному кар‘єрі, який знаходиться в селі Слобода-Селець.

Фото: ratelist.top

Дружбівський кар'єр

 

Ще одним дивовижним місцем є Дружбівський кар’єр, що розташований поблизу смт. Дружба, він вважається одним із найбільших кар’єрів в Україні, який не втрачає своєї популярності останні роки. 

Читати також: Лазурний берег і білі скелі: як доїхати на Дружбівський кар'єр автівкою або поїздом.

Всі ці локації для відпочинку славляться своїми мальовничими краєвидами, де можна орендувати альтанку, зіграти у волейбол, порибалити та приготувати смачну їжу на відкритому вогні.

Фото з мережі

Камінне Село

 

Для культурного відпочинку можна відвідати Камінне Село - геологічний заповідник, який вважають справжнім дивом природи. Розташоване на схід від села Рудня-Замисловицька Коростенського району.

Фото: tamtour.com.ua

Столиця древлян

 

Також за маршрутом варто побувати в Древлянському парку в місті Коростень. Він входить в ТОП-12 найкращих парків України.

Фото: travel-al.com.ua

Парк розташований по обох берегах річки Уж. На території парку знаходиться третє древлянське городище, яке віднесене до археологічної пам’ятки.

Радомисль зачаровує

 

Історико-культурний комплекс «Замок-музей Радомисль» — приватний музейний комплекс, створений в місті Радомишль українським лікарем і громадським діячем Ольгою Богомолець.

Фото:  Вікіпедія

Острів кохання

 

Казковий  Острів кохання в селі Старий Солотвин,  що розташований посеред річки Коднянка. На його території збудований невеличкий будиночок, який називають Хатиною рибалки. Він надає особливого шарму цього місця. Його вподобали для фотосесій чи побачень. 

Фото: travel-al.com.ua

Палац у Червоному

 

Палац Ґрохольських-Терещенків  знаходиться в смт. Червоне. Побудований в неоготичному стилі на замовлення польського шляхтича Адольфа Норберта Еразма Ґрохольського.

Нагадаємо, що Пам'ятку архітектури планують "законсервувати", аби після війни зробити туристичним об'єктом.

Фото: Вікіпедія

Нагадаємо, що раніше писали про Відпочинок поблизу Житомира: унікальні місця, які варто відвідати на вікенд.

Автор: Синюк Ольга

Поділитись

Новини по темі: