28 травня, 2024
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Суспільство
  • Наради, міжнародне партнерство та спілкування зі студентами: Зеленський провів день у Житомирі

Наради, міжнародне партнерство та спілкування зі студентами: Зеленський провів день у Житомирі

  • Фото: ОПУ
  • 24 квітня, 2023 20:47

Президент України Володимир Зеленський сьогодні, 24 квітня, з робочим візитом перебував у Житомирі

Ввечері з'явилось щоденне відеозвернення на сторінці Президента про його відрядження в Житомир.

"Повернувся в Київ із відрядження у Житомир – фактично, весь день працювали там. Спочатку – візит пані Прем’єр-міністра Естонії Каї Каллас. Переговори, підписання спільної декларації. Я вдячний пані Премʼєр-міністру та всьому народу Естонії за чітку й незмінну підтримку нашого руху в Європейський Союз, в НАТО – відповідні пункти щодо Альянсу є у декларації", - повідомив Володимир Зеленський.

Зокрема йшлося про лікування наших військових, допомогу з протезуванням поранених, їх реабілітацією. Також було відзначено важливість майбутнього саміту НАТО у Вільнюсі та рішень, щодо перспективи членства України в альянсі. Кая Каллас відзначила, що заради миру у Європі Україна має бути членом ЄС та членом НАТО. Як відзначив за підсумками зустрічі начальник Житомирської військової адміністрації Віталій Бунечко, українські та естонські дипломати весь цей час продовжують виборювати нові перемоги на дипломатичному фронті.

"Тим часом Житомирщина при підтримці наших естонських друзів вже розпочала відбудову зруйнованої росіянами інфраструктури. Першим проєктом міжнародної програми відновлення Житомирщини, який буде зведено з «нуля», стало будівництво нового дитячого садочка в Овручі. Перша черга модулів, що надійшли з Естонії вже змонтована, триває підключення до мереж та оздоблювальні роботи. Також громади Житомирщини отримали від Уряду Естонії близько 80 одиниць техніки. Це автомобілі екстреної медичної допомоги, спецтранспорт для пожежників та лісівників, автобуси для освітніх закладів області", повідомив голова Житомирської ОВА Віталій Бунечко.

Окрема увага була приділена кордону. Була доповідь керівника Житомирської обласної військової адміністрації та голови Держприкордонслужби про захист, облаштування кордону, ситуації в цілому.

Також Президент побував в Житомирській політехніці – поспілкуватись зі студентами університету та подякував за зустріч присутніх. 

Фото: ОПУ

Поділитись

Новини по темі: