Ми в соцмережах
  • Головна
  • Спорт
  • Житомирське «Полісся» продовжує доглядати за футбольною інфраструктурою

Житомирське «Полісся» продовжує доглядати за футбольною інфраструктурою

  • Фото: ФК "Полісся"
  • 24 травня, 2022 11:29

Житомирське "Полісся" продовжує підтримувати інфраструктуру клубу в належному стані. Зокрема, фахівці обслуговують футбольні поля на Центральному стадіоні в Житомирі та на базі команди.

Про це повідомила пресслужба футбольного клубу.

У футбольному клубі вірять, що після перемоги України команда повернеться в рідне місто і їй знадобиться якісна інфраструктура.

"Незважаючи на те, що в країні війна, футбольний клуб Полісся вірить і твердо переконаний в невідворотній перемозі Збройних сил України. І тому на даний час відбувається догляд за полем на Центральному стадіоні, так само відбувається догляд за полем на базі футбольного клубу. Ще до війни за кошти футбольним клубом за кошти бенефіціара Геннадія Буткевича були закуплені дві дороговартісні і дуже якісні, як кажуть професіонали, газонокосарки. Циліндричні, які відрізняються від роторних. Подальша експлуатація в роботі якісно поліпшить газон. Незважаючи на те, що цей сезон був недограний, наша команда все одно тренується, інфраструктура підтримується в належному стані. І як тільки Україна переможе, а команда зможе повернутись додому, вона буде тренуватись на газоні хорошої якості як і на Центральному стадіоні, так і на власній базі", - розповідає директор футбольного клубу "Полісся" Володимир Загурський.

Нагадаємо, після вторгнення рф в Україні зупинили футбольні чемпіонати. Після зимових зборів в Туреччині ФК "Полісся" переїхав до Чехії. Там житомирська команда грала благодійні матчі й всі зароблені гроші відправляла до України, щоб допомогти армії та Житомиру.

Поділитись

Новини по темі: