25 квітня, 2024
  • Трофей прямує до Житомира! «Полісся» перемогло «Металіст» і стало володарем Winter Cup

• 12 лютого, 2022 8:03
У Туреччині відбувся вирішальний поєдинок передсезонного турніру Winter Cup 2022. Житомирське "Полісся" перемогло харківський "Металіст" з рахунком 2:0.

Житомиряни контролювали гру і мали декілька хороших нагод відзначитись. Проте, перший гол вболівальники побачили аж 79-й на хвилині.

Козак взяв гру на себе, обійшов трьох гравців "Металіста" та покотив м'яч повз голкіпера - 1:0.

На 90-й хвилині "Полісся" поставило крапку в матчі. Після прострілу Шастала ударом з лінії штрафної забив Морозко. Це 2:0.

Житомирські "вовки" на турнірі виграли всі три матчі і стали переможцями Winter Cup 2022. Окрім кубку, клуб отримав 10 000 доларів призових.

"Полісся" (Житомир) – "Металіст" (Харків) – 2:0

Голи: Козак, 79, Морозко, 90.

"Полісся": Кудрик, Власюк, Гітченко, Батагов, Янаков (Шастал, 73), Огіря, Козак, Морозко, Шаповал, Грицук (к), Будківський (Кисленко, 73). Головний тренер: Юрій Калитвінцев.

"Металіст": Рибак, Танчик, Сарапій, Порох, Горбунов, Танковський (Демченко, 72), Касарес (Мізюк, 58), Балулі (к), Ріаскос, Харріс (Підльопенець, 72), Давид (Траоре, 77). Головний тренер: Олександр Кучер.