25 травня, 2022
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Події
  • Головлікар житомирської лікарні підтвердив інформацію про спалах: COVID-19 захворіли 16 медпрацівників

Головлікар житомирської лікарні підтвердив інформацію про спалах: COVID-19 захворіли 16 медпрацівників

  • 28 травня, 2020 12:33
  • 1826
У Житомирській обласній лікарні на коронавірус захворіли 16 медичних працівників. Станом на ранок 28 травня всі вони на самоізоляції.

Закривати лікарню на карантин поки не збираються, про це у коментарі сайту Житомир інфо розповів головний лікар обласної клінічної лікарні Богдан Леськів.
 

«Захворіли медпрацівники. Вони зараз ізольовані. Ми діяли відповідно до визначеного наказу Міністерства охорони здоров’я, там все розписано, що ми маємо робити. Як тільки ми встановили, що в них є підозра і потім встановили, що вони мають позитивний тест, вони всі ізольовані вдома, сподіваюсь, вже повідомили своїм сімейним лікарям, щоб вони відкрили їм лікарняний листок. Також подали екстрене повідомлення на лабораторний центр у визначений наказом Міністерства спосіб і час. На сьогоднішній день це 16 медпрацівників. Вже проведено епідеміологічне розслідування і всі контактні особи теж відправлені на самоізоляцію, хто вдома, а хто у спеціально для цього визначені заклади. На сьогоднішній час необхідності введення карантину немає, хірургічне відділення закрите і закритий оперблок. Ті працівники, які позитивні, вони вдома на самоізоляції, ті контактні особи, яких ми виявили, вони теж на самоізоляції», – прокоментував Леськів.


Нагадаємо, про спалах коронавірусу в обласній лікарні раніше повідомив журналіст Олександр Крижанівський. 
Поділитись

Новини по темі: