28 травня, 2024
Ми в соцмережах

На Житомирщині відкрили відбудований міст через річку Ірша

  • Фото: Житомирська ОВА
  • 3 жовтня, 2023 18:57

Сьогодні, 3 жовтня, Малині урочисто відкрили ще один об’єкт в рамках відбудови країни - міст через річку Ірша, який був зруйнований 6 березня 2022 року під час одного з численних авіаційних ударів росіян. Через руйнування мосту місто виявилось фактично розрізаним ворогом навпіл. 

Про це повідомляє голова Житомирської ОВА Вітадій Бунечко.

"Довгий час сполучення між його частинами  забезпечувала тимчасова переправа, створена за участі Житомирської обласної військової адміністрації та громади. Всі ми добре пам'ятаємо чого вартувало нам відновити її після весняних повеней. Відновити повноцінне сполучення для жителів міста вдалося завдяки синергії зусиль України та Естонії в рамках відбудови нашої країни. Сьогодні на відкриття мосту прибули наші друзі та почесні гості: міністр закордонних справ Естонської Республіки Маргус Цахкна та його колеги з естонської делегації, перший заступник спікера Верховної Ради України Олександр Корнієнко", - повідомив Бунечко.

Будівництво мосту здійснено за кошти Державного дорожнього фонду та співфінансування з боку наших друзів з Естонії (60% на 40%). Загальна вартість проєкту склала 113 млн грн.

Поділитись

Новини по темі: