Ми в соцмережах

ГЗК Фірташа виграв право на розробку «титанової» ділянки на Житомирщині: на аукціоні обійшов держкомпанію

  • 15 квітня, 2021 10:21
Межиріченський гірничо-збагачувальний комбінат виграв на аукціоні право проводити геологічне дослідження і промислову розробку ділянки титанових руд в Житомирській області.

Електронний аукціон, організований Державною службою геології та надр України, відбувся 14 квітня, передає Житомир інфо.
 

«Селищанська ділянка в адміністративному відношенні розташована в Малинському та Коростенському (Коростенському – відповідно до постанови Верховної Ради України «Про утворення та ліквідацію районів» від 17.07.2020 №807-ІХ) районах Житомирської області, за 10 км на північний схід від смт Іршанськ. Вид корисної копалини: руди титанові. Вид користування надрами та строк, на який надається дозвіл: геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислова розробка родовищ, 5 років», - зазначається в описі лоту.


Початкова ціна ділянки площею 1857 га була 3 млн 362 тис. 224 грн (без ПДВ).На аукціоні було троє учасників: ТОВ «Демурінський гірничо-збагачувальний комбінат» (належить росіянину Михайло Шелкову) з початковою пропозицією, яка дорівнювала стартовій ціні; АТ «Об’єднана гірничо-хімічна компанія» (належить Фонду держмайна) з пропозицією 30 млн 707 тис. грн; ТОВ «Межиріченський гірничо-збагачувальний комбінат» (належить Дмитру Фірташу) з пропозицією 40 млн грн.

Впродовж трьох раундів торгів Демурінський ГЗК підняв ціну до 3 млн 392 тис. 224 грн, ОГХК – до 50 млн, Межиріченський ГЗК – до 50 млн 100 тис. грн і став переможцем аукціону. 

ТОВ "Межиріченський ГЗК" зареєстровано в смт Іршанськ в січні 2001 року. Основний вид діяльності - видобуток руд кольорових металів. Воно входить в Group DF. Основні напрямки діяльності групи - азотний, титановий, газовий і банківський бізнеси. Власник компанії - олігарх Дмитро Фірташ.

Раніше повідомлялося, що ГЗК Фірташа отримав чотири ділянки на Житомирщині для видобутку титанової сировини.

Поділитись

Новини по темі: