26 травня, 2022
Ми в соцмережах

Погорільцям з Житомирської області придбають нові будинки: Уряд виділив кошти

  • 7 травня, 2020 8:31
  • 586
Уряд виділив 11,2 млн грн для придбання житла сім’ям, будинки яких зруйновані пожежею в Житомирській області. Гроші виділяються з резервного фонду державного бюджету Житомирській облдержадміністрації. 

Передбачено, що для постраждалих буде придбано 10 модульних житлових будинків загальною площею 668,2 м. кв.

Крім того, на засіданні Кабінету Міністрів прийнято рішення про виділення з резервного фонду державного бюджету 45,3 млн грн на ліквідацію наслідків надзвичайної ситуації, пов’язаної з пожежами на території Житомирської області. 

Зокрема, Міністерству внутрішніх справ (для Державної служби з надзвичайних ситуацій) – 7 665 тис. гривень та Міністерству енергетики та захисту (для Державного агентства лісових ресурсів) – 37 670 тис. гривень. За ці кошти, в тому числі, буде закуплено пожежно-технічне оснащення, протипожежне обладнання, засоби пожежогасіння тощо.

Нагадаємо, що на території Житомирської області 16 квітня 2020 року виникла лісова пожежа, яка розповсюдилася на площу 30 тис. гектарів. До гасіння залучалось 1069 чоловік та 156 одиниць техніки, у тому числі літаки АН-32П та пожежний поїзд. Від лісових пожеж постраждали чотири села – Личмани, Магдин, Острови та Нижня Рудня. Там згоріло близько 70 будівель, як жилих, так і закинутих. 
Поділитись

Новини по темі: