Ми в соцмережах
  • Головна
  • Кримінал
  • Вивели «у тінь» 200 мільйонів: в Житомирській області блокували роботу ще одного конвертцентру

Вивели «у тінь» 200 мільйонів: в Житомирській області блокували роботу ще одного конвертцентру

  • 3 грудня, 2020 16:15
Служба безпеки України блокувала на Житомирщині діяльність міжрегіонального конвертаційного центру із загальним обігом майже 200 мільйонів гривень.

"У межах досудового розслідування встановлено, що організували конвертцентр двоє великих виробників сільгосппродукції. Вони використовували реквізити понад 15 фірм із ознаками фіктивності, зареєстрованих на підставних осіб. Через них легалізовували кошти, отримані від продажу продукції не відображеної в офіційній документації. Для переведення коштів у готівку організатори задіяли 25 підставних фізичних осіб підприємців", – повідомляє пресгрупа УСБ України
в Житомирській області.

За висновками експертів, протягом 2018-2020 років зловмисники вивели у тінь майже 200 мільйонів гривень. Встановлюється точний розмір збитків, завданих державі.

Правоохоронці провели декілька одночасних обшуків в офісних приміщеннях, за адресами проживання та у транспортних засобах фігурантів. 
 

"Під час слідчих дій вилучили більше ніж 1,4 мільйона "відмитих" гривень, понад 20 печаток фіктивних підприємств, бухгалтерську документацію, комп’ютерну техніку, що містить сформовані документи та чорнову бухгалтерію, які доводять організацію оборудки", – додають у спецслужбі. 


У межах кримінального провадження тривають слідчі дії.

Нагадаємо, в травні СБУ блокувала в Житомирі роботу подібного конвертаційного центру, в якому "обслуговувались" агропромислові підприємства з різних областей країни.

Поділитись

Новини по темі: