Ми в соцмережах
  • Головна
  • Кримінал
  • Збиток на мільйони гривень: ДБР проводить обшуки в лісництвах Житомирської області. ФОТО

Збиток на мільйони гривень: ДБР проводить обшуки в лісництвах Житомирської області. ФОТО

  • 10 лютого, 2020 15:47
Державне бюро розслідувань повідомило про підозру чотирьом лісничим ДП "Олевське лісове господарство". Службові особи підозрюються в розтраті майна в особливо великих розмірах.

"За попередньою інформацією, працівники лісгоспу у змові з службовими особами спеціалізованого лісозахисного підприємства та територіального органу Держлісагентства під час відведення насаджень у санітарні рубки вносили недостовірні відомості до документів. На лісових ділянках, які відводились в рубку, був значно більший запас деревини в порівнянні з офіційно заявленим в матеріалах. Її в подальшому було незаконно зрублено та реалізовано за готівку суб’єктам господарювання, в тому числі експортерам пиломатеріалів", - інформує ДБР.

Внаслідок незаконних порубок деревини, за попередніми підрахунками, державі завдано збитки на суму понад 6 мільйонів гривень.

Наразі, слідчими ДБР спільно з прокурорами Офісу Генерального прокурора проводяться 35 санкціонованих обшуків за місцями розташування лісгоспу, його лісництв, спеціалізованого лісозахисного підприємства, територіального органу та центрального апарату Держлісагентства, а також у місцях проживання та інших об’єктах нерухомості посадових осіб державної лісової охорони.

Під час обшуку території однієї з лісопереробок виявлено 600 куб. м. деревини породи "сосна" без документів про її законне походження.Поділитись

Новини по темі: