26 грудня, 2024
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Інтернет
  • Як поліпшити роботу ресторану та покращити якість обслуговування?

Як поліпшити роботу ресторану та покращити якість обслуговування?

  • 23 лютого, 2024 17:05

Процес управління якістю обслуговування в ресторанному бізнесі прямо пропорційно впливає на прибутковість та рівень задоволеності клієнтів. Та щоб мати швидкі та об’єктивні результати, радимо використовувати спеціальні сервіси. Сьогодні програми такого типу вже не є інновацією, а стали  обов’язковим робочим інструментом. Це важлива та необхідна частина менеджменту, оскільки забезпечує максимальний рівень контролю за всіма процесами в закладі харчування. Наприклад, система FireMenu для ресторанів дозволяє щоденно моніторити роботу всіх структур закладу, від відділу обслуговування та кухні, до моментів складських витрат та бухгалтерського обліку. Такі програми базуються на хмарних серверах, тому для їх встановлення не потрібне спеціальне обладнання, достатньо лише профільних гаджетів для закладів харчування, таких як POS термінал, смартфонів та ноутбуків.

Як трансформується управління закладом харчування шляхом автоматизації?

Система управління ресторанним бізнесом впроваджується з метою, щоб механічні процеси виконувались в автоматичному режимі, забезпечуючи мінімізацію помилок при замовленні та оптимізацію часу офіціантів. Кожне замовлення, отримане офіціантом, миттєво відображається на кухонному екрані, де вже вказано час, запланований для приготування кожної страви. Це забезпечує прозорість процесу та дозволяє офіціантам інформувати клієнтів про орієнтовний час очікування, що суттєво підвищує рівень задоволення гостей.

Така автоматизація ресторану розрахована на щоденний контроль за всіма аспектами діяльності закладу. Вона дозволяє уникнути плутанини, а кожен співробітник завжди має доступ до актуальної інформації. 

Також результати роботи ПЗ відображаються в таких процесах:

  • Управління столиками — інтуїтивна система на основі власних карт залів, що дозволяє ефективно розподіляти місця, слідкувати за заброньованими столиками, сприяючи кращій організації простору.
  • Управління персоналом — включає ведення робочого табеля, відстеження робочих годин, планування відпусток та проведення швидких правильних розрахунків.
  • Управління складом – автоматизується процес замовлення товарів шляхом відображення контактів постачальника по кожній позиції, можливість відстеження запасів в реальному часі мінімізує ризики недостачі продуктів та сприяє оптимальному управлінню ресурсами.
  • Фінансовий моніторинг та аналітика — забезпечує контроль за прибутками, витратами та дає доступ до детальної аналітики про популярні страви.

Також впровадження можливості онлайн оплати значно розширює спектр якості обслуговування клієнтів, що важливо в умовах зростаючої конкуренції.

Від чого залежить вартість програмного забезпечення для закладів харчування?

Обираючи сервіси на базі хмарної технології, бізнес дійсно заощаджує, адже вартість користування зводиться лише до місячного абонентського платежу без необхідності інвестування в дороге серверне обладнання та покупки ліцензійного ПЗ. Ціна таких сервісів варіюється залежно від комплектації та необхідного функціоналу, дозволяючи підібрати оптимальний пакет послуг як для малих кафе, так і для великих ресторанних мереж.

Малі заклади можуть обрати «легкі» версії, що комбінують POS-термінал та QR-меню, з базовим фінансовим обліком, що спрощує оптимізацію робочих процесів кафе. Для мережевого бізнесу доступні рішення, які дозволяють автоматизувати управління бізнесом в цілому, від замовлень до фінансового моніторингу. Більшість якісних сервісів пропонують безкоштовний пробний період, що є корисною опцією, яка без додаткових обов’язків дозволяє ознайомитись та оцінити всі переваги системи перед прийняттям остаточного рішення.

Поділитись

Новини по темі: