18 серпня, 2022
Ми в соцмережах

Цінність швейних машинок "Зінгер": вигадка чи реальність?

  • 1 жовтня, 2019 1:28

Будь – яка людина, яка має справу з пошиттям виробів знає, якою надійною та зручною може бути швейна машинка Зінгер. Також вона відзначається дуже високою якістю. Проте, багато людей цікавиться не її характеристиками, а саме легендами про фантастичну цінність цих пристроїв.
 

Антикварна цінність

Сьогодні існує дуже багато легенд, і цінність пристрою збільшується з кожним днем. Виникли ці міфи ще у 1990 році. У цих історіях розповідається, що деталі для цієї швейної машинки виготовлені з дорогоцінних металів, зокрема:

  • Платина;
  • Палладій.

Також існує така легенда, що після революції за допомогою цих швейних засобів вивозили контрабандою золото та срібло.
 

Як визначити рік, коли випустили швейну машинку?

Дуже легко визначити рік випуску по серійному номері. Можна знайти цю інформацію на офіційному сайті компанії або переглядаючи потрібні таблиці з цією інформацією в інтернеті. З моменту випуску і до 1960 року можна було побачити серійний номер на бляшці, яка була розташована спереду пристрою. Проте, якщо розглянути моделі, які були випущені пізніше, то такого серійного номеру може і не бути.
 

Купівля та ціна такої швейної машинки

Великою цінністю користуються швейні машинки цієї фірми, які були виготовлені у 19 столітті. Переважно ними цікавляться виключно колекціонери та любителі антикваріату.

Проте, перед тим, як продати “Зінгер” потрібно розуміти, яка її реальна цінність і скільки максимально грошей можна отримати за товар. Якщо ви маєте всі необхідні документи, то її вартість буде вищою.

Якщо ви хочете точно знати вартість, потрібно звернутися до ломбарду, який має хорошу репутацію. Спеціалісти зможуть оцінити швейний засіб та назвати вам його вартість. Також, цінність можуть представляти складові частини машинки. Ці швейні машинки мають дуже красивий зовнішній вигляд.
 

Функції швейних машинок “Зінгер”

Однією з рис цієї швейної машинки було те, що вона завжди мала високу якість роботи. Якщо порівняти старовинні моделі з сучасними, то можна виявити, що вони займають майже одинакові позиції за функціональністю. Такі моделі довговічні, комфортні та легкі у використанні, не потребують спеціальних навичок або додаткових знань. Також вони досить легко справляються з досить складними стібками та швами, тому ця машинка отримала велику популярність. Таким приладам не потрібна електроенергія, вони можуть досить легко прострочити шкіряні вироби та міцну тканину.

Поділитись

Новини по темі: