Як відповідальний господар кота, ви точно турбуєтеся щодо того, як годувати свого пухнастого вихованця.
Коли, в яких кількостях і як часто?
Здорове харчування - запорука довгого і щасливого життя улюбленця, тому вміст його миски має бути належним чином збалансованим. Іншими словами: корм для кішок повинен забезпечувати їх всіма необхідними поживними речовинами.
Найголовніше правило - вибирати їжу відповідно до віку та фізичної активності вашого пухнастика. Зоомагазин petslike.net у своєму асортименті має безліч різноманітних кормів для котів, з яких ви точно виберете найбільш підхожий для вашого котика варіант харчування.
Основні правила годування кішки
Коти, безперечно, вибагливі тварини, і коригування індивідуального раціону залежить від багатьох факторів. Оскільки вони є хижаками, харчування котів повинно базуватися переважно на м’ясі з невеликою кількістю овочів.
Перш ніж прийняти остаточне рішення про те, як годувати свою кішку, поставте перед собою такі питання:
- Ваша кішка домашня чи та, яка проводить більше часу на вулиці?
- Ваш кіт спокійний чи жвавий?
- Який у вашої кішки вік – це маленьке кошеня, молода, доросла чи стара кішка?
- Чи має ваша кішка якісь захворювання (наприклад, сечокам’яну хворобу чи ниркову недостатність)?
Беручи до уваги всі ці фактори, слід правильно вибрати їжу, звертаючи особливу увагу на пропорції її інгредієнтів. Здорова та правильна їжа для котів повинна містити такі поживні речовини: білки, жири, макро- і мікроелементи, вітаміни, вуглеводи, антиоксиданти, глюкозаміни та β-каротини.
Обов’язково проконсультуйтеся з вашим ветеринаром щодо обраного корму або скористайтеся послугою зоомагазину petslike.net та поставте запитання про раціон вашої кішки ветеринару онлайн.
Як годувати маленьке кошеня?
Якщо ви власник кошеняти, обов’язково дотримуйтесь таких правил:
- Приблизно до 8 - тижневого віку кошеня має пити молоко матері. Материнське молоко забезпечить його всіма необхідними поживними речовинами.
- З 6-8-тижневого віку можна поступово вводити сухий або вологий корм для кошенят для задоволення всіх потреб розвитку та росту маленького організму.
- Важливо годувати кошеня малими порціями (4-5 разів на день).
Підростаючі кошенята потребують певних поживних речовин для оптимального розвитку. Високий вміст білка важливий для задоволення енергетичних потреб організму. Корм для кошенят повинен містити кальцій, магній та фосфор, оскільки ці речовини важливі для росту та розвитку кісток та м’язів.
Інтернет зоомагазин petslike.net завжди радо допоможе вам підібрати сухий або вологий корм для кошенят, який адаптований до потреб організму вашого малюка.
На упакуваннях кормів завжди зазначені норми годування, тому перед тим, як давати улюбленцю корм, вивчіть інструкцію. Також норми годування вказані на сайті petslike.net після опису корму.
Як годувати дорослого кота?
Даючи дорослому улюбленцю їжу, зверніть увагу на:
- Стать - самці зазвичай їдять більше, ніж самки.
- Вік - кошенята потребують вдвічі більше поживних речовин, ніж дорослі особини.
- Порода - кожна порода має різні та специфічні потреби в поживних речовинах.
- Стан здоров'я – якщо у вашого улюбленця є певні захворювання, то дешевий корм для котів категорично протипоказаний. На ринку існує багато різноманітних лікувальних кормів, які стануть помічними вашій тварині.
Кількість їжі на день, яку має спожити кіт, залежить від того, чи це сухі корми для котів, вологі чи їжа, приготована вами. Якщо ви вирішили годувати домашнього улюбленця готовим кормом, то на сайті petslike.net радимо ознайомитися з нормами годування, вибраного вами корму.
-
Пам’ятайте, що ніколи не слід перегодовувати свого пухнастика.
Годування кішок - справа непроста. Оптимальний раціон для кішки базується на високоякісних інгредієнтах і повинен враховувати вік, породу, стан здоров’я та спосіб життя тварини.
Перед тим, як купити корм для котів, переконайтеся, що обране вами харчування підібране відповідно до потреб вашого улюбленця. Завжди звертайте увагу на перелік інгредієнтів корму для котів і якщо у вас виникнуть запитання, то обов’язково зверніться до ветеринара.