28 липня, 2025
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Спорт
  • Футбол заради підтримки: десантники 95 бригади та 199 навчального центру зійшлися у товариському матчі в Житомирі

Футбол заради підтримки: десантники 95 бригади та 199 навчального центру зійшлися у товариському матчі в Житомирі

  • Фото: групи комунікацій 199 навчального центру ДШВ
  • 28 липня, 2025 12:08

У Житомирі пройшов товариський футбольний матч між командами 95 бригади ДШВ та 199 навчальний центр Десантно-штурмових військ ЗС України. Гра пройшла в рамках фіналу Української Футбольної Медіаліги.

Про це інформує Відділення комунікацій 95 окремої десантно-штурмової Поліської бригади ДШВ ЗСУ.

«Це був не просто спортивний поєдинок, а можливість нашим хлопцям трохи відпочити, відволіктися. Частина команди приїхала з передової, частина – вже перебували в Житомирі, наприклад, деякі після поранень, – розповідає тренер команди та військовослужбовець 95 бригади Сергій Данилівський. – Надзвичайно приємно було спостерігати, як нас вітали з трибун. Чимало жителів міста та наших військовослужбовців, які вже звільнилися, прийшли нас підтримати».

За його словами, часу на тренування було обмаль, буквально декілька днів. І хоча Поліські десантники виклалися на максимум, перемога була за побратимами з навчального центру.

«Ми сподіваємося, що це не остання наша зустріч на футбольному полі й ми ще заб’ємо переможний гол у ворота противника», – говорить тренер нашої команди Сергій.

До речі, під час спортивного поєдинку провели збір коштів на потреби 95 бригади, які витратять на придбання дронів.

Фото групи комунікацій 199 навчального центру ДШВ

Поділитись

Новини по темі: