8 серпня, 2022
Ми в соцмережах

Салонні процедури для брів: популярні різновиди

  • 4 квітня, 2020 18:35

Брови завжди були схильні до впливу моди, по них в буквальному сенсі можна спостерігати, як змінювалися історичні епохи. І в сучасному світі їм приділяється не менше уваги. В одному сезоні популярні витончені лінії, наступний приносить тренд на широкі соболині. Такі зміни не проходять безслідно і тим, хто стежить за актуальними тенденціями доводиться доглядати за цією частиною обличчя ще більш посилено.

На щастя, салони краси і майстри бровисты пропонують цілий перелік процедур, який допоможе відновити брови і домогтися ідеальної форми. Розглянемо найбільш популярні з них.

Салонний догляд за бровами

Корекція

Основна процедура, до якої вдається практично кожна дівчина – корекція. Дивіться особливості і ціни тут https://resnichki.org/brows/. Під час корекції майстер не тільки надає бровам гарну форму, але і видаляє зайві волоски, які можуть бути непомітні, але істотно ускладнювати нанесення макіяжу. Сьогодні процедура має три способи виконання:

  • тридинг;
  • пінцет;
  • віск.

Тридинг – видалення зайвих волосків ниткою. Перевага у швидкій обробці обширної зони. Однак остаточне коригування форми всеодно доведеться проробляти пінцетом. Пінцет – один з найуніверсальніших інструментів. Він дозволяє видаляти по одному волоску, в точності контролюючи форму і кінцевий результат. Однак пушкове волосся прибирати ним трохи незручно, для цього більше підійде віск. В салонах використовують спеціальний ніжний віск для обличчя, однак і він може зашкодити проблемній або сухій шкірі. Тому намагатися зробити воскову корекцію самостійно – категорично не рекомендується.

Ламінування

Друга за популярністю процедура, суть якої в довгостроковому укладанні брів. З плином часу змінюються особливості її проведення. Наприклад, в минулому році було модно вкладати брови, зачісуючи волоски наверх. Так форма виходила більш широкою і пишною, що відповідало актуальним трендам. Сьогодні затребувана більш натуральна, коли волоски фіксуються в природному положенні зростання, лише злегка по діагоналі. Результат укладання тримається від 3 до 6 тижнів, істотно спрощує повсякденний макіяж. Крім фіксації волосся в потрібному положенні засоби для ламінування можуть володіти додатковими ефектами – фарбувати, живити, зміцнювати колагеном і т. п.

Салонний догляд за бровами

Фарбування

Для отримання потрібного відтінку майстри бровисти використовують хну або хімічну фарбу. Відповідний матеріал вибирається виходячи зі стану шкіри і ефекту, який хоче домогтися клієнт. Наприклад, хна не підходить для сухої шкіри, схильної до запалень. А фарба погано тримається на жирній шкірі. Перевага хни в тому, що вона фарбує не тільки волосся, але і шкіру під ними, що дає ефект нанесеного макіяжу. Фарба ж більш варіативна в плані одержуваних відтінків, що буде зручно для дівчат зі складним кольором волосся. Майстри не рекомендують використовувати чорну фарбу для брів, а також фарбування тон в тон до волосся – набагато краще будуть виглядати брови на 1-2 відтінки темніше або світліше.

Татуаж

Залежно від особливостей процедури це може бути як звичайний татуаж, так і микроблейдинг, пудровое напилення. Але по суті це все одно кардинальна процедура, яка передбачає, що фарбу будуть поміщати під шкіру за допомогою голки. Процедура хороша в разі, якщо брови взагалі не ростуть або потрібно усунути наслідки збривання, вищипування до ниточок, минулого невдалого татуажу. Досвідчені майстри можуть зробити результат візуально природним, проте молодим дівчатам фахівці не рекомендують вдаватися до такої процедури. Справа в тому, що голка може пошкодити фолікули, що спровокує залисини або запалення. Сам пігмент може поміняти свій колір під впливом нестабільного гормонального фону.

Нарощування

Процедура здобула популярність у зв'язку з модою на широкі й густі брови, проте поступово відходить у минуле. Як і вії, брови нарощують по одному волоску, присажуючи їх на шкіру або власні волосинки спеціальним клеєм. Однак процедура вимагає колосального майстерності, а її результат не довговічний. Тим більше що зараз в моді максимальна природність.

Салонний догляд за бровами

Як відростити красиві і густі?

При бажанні і регулярному виконанні доглядових процедур можна відростити власні брови до густого і гарного стану. Найскладніше, не хапатися за пінцет, коли нові волосинки будуть вибиватися з наявної форми. Що стосується самих процедур, то вони доступні кожній дівчині і можуть проводитися в домашніх умовах. Візьміть собі за правило скрабувати брови 2-3 рази в тиждень. Це відлущує омертвілі клітини шкіри і волосяної кутикули, посилює циркуляцію крові і провокує зростання брів. Здійснюйте рухи по росту волосся, потім наносьте поживне масло:

  • авокадо;
  • персика;
  • аргану.

Не рекомендується використовувати для цих цілей кокосове масло. Воно хоч і вважається універсальним косметологічним засобом, забиває фолікули і заважає волосинкам дихати.

Поділитись

Новини по темі: