8 серпня, 2022
Ми в соцмережах

Особливості трекових світильників

  • 27 березня, 2020 18:09

Якісне освітлення - неодмінна умова для успішної роботи підприємств будь-якої сфери діяльності. Правильно спроектована система освітлення забезпечує комфорт і безпеку персоналу і відвідувачів, дозволяє оптимізувати витрати на оплату електроенергії.

Серед найбільш затребуваних видів освітлювальних приладів можна виділити трекові світильники, які представляють собою модульну систему для акцентованого освітлення. Модульність передбачає, що прилади можна групувати, змінювати напрямок світлового потоку.

Де використовуються трекові світильники?

  • Магазини і торгові комплекси.
  • Офіси, виставкові зали та шоу-руми.
  • Кафе, бари та ресторани.
  • Квартири та приватні будинки.

Переважна сфера застосування трекових систем - торгове освітлення. Це обумовлено конструктивними особливостями приладів - корпус, що обертається навколо своєї осі, дозволяє повертати світильники в будь-яку сторону і створювати зони з концентрованим освітленням. Світловий акцент на певних товарах привертає увагу людей і є додатковим стимулом до здійснення покупок.

Переваги трекових світильників

  • Мобільність. Трекові системи легко демонтуються і встановлюються в потрібне місце, а світильники легко переміщуються в межах трек системи, можна впливати на інтенсивність світла, його напрямок і кількість світильників.
  • Простота монтажу та експлуатації. Світильники легко кріпляться і надалі не потребують особливого обслуговування.
  • Тривалий період роботи та висока точність світлового потоку.
  • Можливість комплектування одного світильника різними розсіювачами. Що надає можливість застосування в різних ситуаціях.

Світло є одним з головних дизайнерських інструментів і значно впливає на людину. При недоліку освітлення, а рівно і при його надлишку, людина може відчувати себе некомфортно. Грамотний дизайнер вміє розставити світлові акценти і створити особливу обстановку, яка оживляє простір і здатна змінити звичне приміщення до невпізнання.

Акцентне освітлення трековими світильниками

Для різнопланової розстановки світлових пріоритетів ідеально підійдуть трекові світильники https://svetolux.com.ua/trekovye-svetilniki.html. Вони виробляються в різноманітних геометричних формах, мають лаконічний дизайн і цікаві колірні рішення. Трекові світильники кріпляться на спеціальну систему. В результаті ними легко і зручно управляти. Вся конструкція рухлива і має кут розвороту 360 градусів. Шинопровід підбирається індивідуально і може поєднувати в собі різні по потужності світильники. А з'єднувальні елементи допоможуть сконструювати прилади різної конфігурації. Навіть після завершення монтажу в конструкцію можна додавати або прибирати світильники.

Поділитись

Новини по темі: