8 серпня, 2022
Ми в соцмережах

Переваги та різноманіття СПА процедур

  • 25 березня, 2020 15:11
Швидкий ритм життя виснажує наш організм. Він не встигає відпочити та оновитися за ті декілька годин перепочинку, які ми йому даємо. Саме з цієї причини варто приділити хоча б один день відвідуванню СПА центру. Такі центри надають широкий спектр послуг, які дозволяють розслабитися, забути про буденні проблеми та переживання. Багато процедур направлені на омолодження організму.

СПА центр на території бази https://taor.com.ua/spa відомий високим рівнем обслуговування та комфорту. В центрі є аквазона, в якій сподобається проводити час як дорослим, так і дітям. Спеціалісти центру надають широкий спектр косметологічних процедур для обличчя та тіла. Є незвичайні і дуже вишукані процедури, як масаж бамбуковими паличками, королівський масаж (виконується в чотири руки), масаж зі свічками. Кожен знайде для себе ідеальний варіант.

На території центру розташовані баня та чан. Оскільки заклад орієнтований на сімейний відпочинок, гостям пропонується перелік СПА послуг для дітей. Є можливість зайнятися йогою, що навчить краще розуміти своє тіло та заспокоїть розум. Саме тут є можливість лікуватися мінеральними водами з різних джерел. Серед переліку послуг є і медичні програми. В центрі Таор працюють кращі спеціалісти, які проведуть якісну діагностику та ефективне лікування.
 

СПА процедури складно класифікувати, оскільки їх на сьогоднішній день дуже велика кількість. Проте, можна виділити основні напрямки СПА:

  • Таласотерапія. В ній застосовуються різні дари моря, до яких відносяться грязі, водорості, пісок, морська вода та сіль. Використовуватися такі ресурси можуть дуже по-різному;
  • Грязелікування. Спеціалісти використовують грязі, насичені природними матеріалами;
  • Бальнотерапія. Сюди можливо віднести використання мінеральних вод та інших джерел природи. Сюди відносяться дуже різні процедури: масаж, басейн, апаратні процедури, термальні води.
Багато хто вважає за потрібне виокремити процедури, які направлені на збереження та відновлення краси, адже це є цілим пластом СПА.
 

Чому варто регулярно влаштовувати собі відпочинок у СПА:

  • Покращується обмін речовин, уповільнюються процеси старіння;
  • З організму виводяться шкідливі речовини, токсини;
  • Відбувається насичення організму киснем;
  • Підвищується тонус шкіри, покращується зовнішній вигляд;
  • Зникає втома, покращується психологічний стан.
Поділитись

Новини по темі: