26 травня, 2022
Ми в соцмережах

Каталог Avtopro.ua спрощує процес замовлення автозапчастин

  • 27 лютого, 2020 22:21
  • 577

У міру розвитку електронної торгівлі стали з'являтися перші електронні каталоги, які стали ефективним продають інструментом. Перші каталоги для автозапчастин були паперовими і створювалися вручну. Таким же чином створюються і електронні каталоги на експертній базі виробників.

Якість електронного каталогу автозапчастин безпосередньо залежить від кваліфікації експертів. Електронний каталог торгового майданчика Avtopro.ua створювався протягом двох десятиліть і враховує всі особливості автозапчастин та їх підбору.

Будь-якому автомобілісту ясно, що час від часу потрібно робити заміну автозапчастин, особливо тих, які найбільше схильні до навантаженні. Для того, щоб купити потрібні деталі сьогодні найчастіше звертаються в інтернет, де є безліч ресурсів, що пропонують широкий вибір комплектуючих для автомобілів. Одним їх таких є торговий майданчик Avtopro.ua, відомий як лідер електронної торгівлі автозапчастинами.

Як придбати автозапчастини та уникнути помилок?

В даний час кількість товарів, придбаних через інтернет, зростає з кожним роком. Автозапчастини, незважаючи на специфіку цього сегменту товарів, теж охоче купують в мережі. Це дешевше, тому багато автомобілістів користуються такою можливістю. Однак покупка деталей вимагає наявності первинних знань, якими володіють не всі, а власники інтернет магазинів не завжди можуть надати вичерпну інформацію, необхідну покупцеві.

Всі автозапчастини мають коди, якими їх постачає виробник для зручності обліку логістики. Для того, щоб ідентифікувати автомобіль і підібрати до нього запчастини дилерські центру користуються спеціальними EPC- каталогами, що містять всю технічну інформацію. При цьому, вводячи VIN-код вони отримують доступ до схеми автомобіля і без праці підбирають потрібні йому деталі. Така інформація, природно, призначена для професійного використання. Але адаптивні версії подібних програм все ж потрапляють в мережу і ними можна користуватися на деяких сайтах, що і роблять багато автолюбителів, щоб замовити автозапчастини в обхід дилера. Але тут їх чекають різного роду труднощі:

  1. Доводиться зіткнутися зі складнощами перекладу, так як документи викладені на мові країни виробника;
  2. Деякі деталі забезпечені декількома кодами, і їх вибір виявляється неоднозначним;
  3. Можна легко зробити помилку при замовленні, так як в деяких випадках потрібні додаткові дані.

Допомога може надати віртуальний каталог Avtopro.ua, який дає відповіді на найпоширеніші питання. Всі скорочення і виноски з оригінальних каталогів переведені на зрозумілу мову, а дерево каталогу Avtopro.ua передбачає чотири кроки, введених для того, щоб захистити споживача від можливих помилок і замовляти вірні коди. Для продавця це теж має позитивне значення, так як покупці приходять з майданчика вже підготовленими і знають, що їм потрібно.

Поділитись

Новини по темі: