15 серпня, 2022
Ми в соцмережах

Чи можна обійтися на кухні без обіднього комплекту?

  • 21 лютого, 2020 12:30
Стандартний набір меблів для кухні складається зі стінки – стільниць, шафок, тумб – та зони для прийому їжі – столів, стільців, кутків. Але доволі часто покупці надають перевагу тому, щоби купити лише робочу зону для приготування їжі. Давайте розберемся з причинами такого вибору. Адже в асортименті супермаркетів вражаючий вибір кухонних меблів (переконайтеся https://tryslony.com/shop/mebli-dlja-kuhon/).

Основна причина – малі розміри кухонних приміщень в багатоквартирних будинках, де бракує місця, щоби поставити обідній гарнітур. Інші споживачі свідомо хочуть перенести звичне місце для прийому їжі. Давайте розглянемо варіанти, які купити меблі для кухні для обмеженого простору, і які можуть бути рішення, якщо хочеться обідати в іншому місці. 

1. Змонтувати боковий острівець

Це хороший варіант для квартир-студій, де немає стін між житловою частиною приміщення та кухонною. Вузька барна стійка не займе багато цінного простору до того ж візуально розділить приміщення на дві окремі частини. Протилежне рішення для цієї ж задачі – частково знести стіну між кухнею та кімнатою і на цьому місці облаштувати острівець. Перед тим порадьтесь з архітекторами – чи можна робити такі перепланування.

2. Перетворити підвіконня в обідній стіл

Це складне рішення з точки зору реалізації, адже прийдеться шукати кваліфікованих майстрів, котрі зможуть по індивідуальному проекту перетворити внутрішнє підвіконня в компактну зону для прийому їжі. Дійсно, вибрати в магазині готові меблі для кухні – це швидко та просто, зате складні дизайнерські рішення роблять житло більш функціональним.  

3. Поставити в іншому приміщенні стіл-трансформер

Той випадок, коли окремих кухонних меблів купувати не треба, обідня зона переміщається в житлову кімнату, але навіть в іншому приміщенні не займає зайвого місця. Серед найбільш цікавих рішень – відкидний прихований стіл, як частина стінки в вітальні. Стільниця прикріплена паралельно до стінки, при потребі встановлюється перпендикулярно. Або розкладний столик – при необхідності можна збільшити його висоту, ширину та довжину – такий предмет одночасно служить і журнальним і обіднім столом.

Це лише кілька рішень, як підібрати необхідні меблі на кухню для приміщень малої квадратури, або коли хочеться облаштувати домівку з врахуванням своїх побутових звичок. Скористайтеся допомогою інтер’єрних дизайнерів, щоби втілити свої нестандартні ідеї.
Поділитись

Новини по темі: