13 серпня, 2022
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Інтернет
  • Малі та середні підприємства Житомирської області незабаром можуть збільшити експорт продукції у Туреччин

Малі та середні підприємства Житомирської області незабаром можуть збільшити експорт продукції у Туреччин

  • 4 лютого, 2020 19:53

Малі та середні підприємства Житомирської області незабаром можуть збільшити експорт продукції у Туреччину. Активізація співпраці українських та турецьких підприємств обговорювалась на бізнес-форумі, який пройшов у Торгово-промисловій палаті України за участі президентів України та Туреччини Володимира Зеленського та Реджепа Таїпа Ердогана.

«Туреччина – ринок у фокусі для українського експорту, наш стратегічний партнер в економіці. Торгово-промислова палата намагається ширше залучити до зовнішньоекономічної діяльності малі та середні підприємства. Ми запрошуємо турецький бізнес взяти участь в цьому процесі, оскільки Туреччина має значний досвід розвитку малого та середнього бізнесу та успішного виходу на ринки ЄС», – сказав президент Торгово-промислової палати України Геннадій Чижиков.


Він відзначив, що найбільш перспективними для розвитку співпраці українського малого та середнього бізнесу з Туреччиною є агропромисловий комплекс, ІТ, машинобудування, туризм та логістика.

«Мета двох наших країн – збільшити обсяг двостороннього товарообігу до $10 млрд. в найближчі роки. Ми не лише сусіди у Чорноморському регіоні, а і стратегічні партнери», - сказав Рушен Четін, голова Турецько-української Ділової Ради.

Переговори з турецькими бізнесменами також провели представники влади Житомирської області та регіональної ТПП.

Поділитись

Новини по темі: