13 серпня, 2022
Ми в соцмережах

Витяжні вентилятори для ванної кімнати та кухні

  • 4 лютого, 2020 14:28

Витяжні вентилятори - побутова техніка, без якої не обійтися, якщо ви хочете створити комфортні умови для відпочинку або роботи в квартирі. Такі пристрої допомагають видалити відпрацьоване повітря з приміщення, позбутися підвищеної вологості і сторонніх запахів. Особливо необхідна така техніка для приміщень на зразок кухні, санвузла, ванної кімнати. Тут часто немає природної вентиляції, можуть з'являтися неприємні запахи, а в кухні присутня інша проблема - продукти горіння. Щоб вирішити всі ці проблеми, необхідно купити побутовий вентилятор.

Витяжні вентилятори: з чим впораються

Без нормальної вентиляції в приміщенні стає некомфортно. Але відсутність припливу свіжого повітря також провокує й інші негативні наслідки - висока вологість, сторонні запахи. Як результат - можуть псуватися дерев'яні вироби й меблі, металеві елементи. Ще один ризик - поява чорної плісняви, небезпечної для здоров'я людини.

Побутові вентилятори здатні запобігти всім ризикам, описаним вище. Вони створюють мікроклімат, комфортний не тільки для життя, але і для збереження всіх елементів меблів і сантехніки. Якщо в приміщенні немає природної видалення відпрацьованого і припливу свіжого повітря - побутовий вентилятор необхідний. Він впорається з такими завданнями:

• Зниження рівня вологості в приміщенні.

• Виведення диму, видалення загазованого повітря.

• Зниження температури.

• Очищення повітря від бактерій.

Вентилятор витяжний стане ідеальним варіантом для будь-якого невеликого приміщення - комори, вбиральні, бойлерної, підвалу. Якщо в ньому немає вікон, відсутня природна вентиляція - це привід встановити якісний прилад для примусового відведення повітря.

Що ми пропонуємо?

Наш інтернет-магазин пропонує витяжний вентилятор у ванну, кухню, санвузол, інші невеликі приміщення без природної вентиляції. Ми пропонуємо якісні пристрої з продуктивністю, яка дозволяє легко впоратися з видаленням відпрацьованого повітря.

Вентилятори мають наступні відмінності:

• На них встановлені зворотні клапани, які не дають повітрю з шахти проникати назад в приміщення.

• Лопасті мають аеродинамічну форму, що підвищує ефективність роботи.

• Прилади відрізняються низьким рівнем шуму - тому, не завадять відпочинку або роботі.

• Тривалий термін служби і мінімальний догляд.

• Низьке споживання електроенергії.

У каталозі представлені пристрої, які можуть працювати в ручному режимі або в автоматичному. Обирайте вентилятор, виходячи з площі приміщення і продуктивності конкретної моделі, наявності додаткових функцій. Для замовлення або консультації зв'яжіться з нами по телефону або через сайт!

Поділитись

Новини по темі: