Ми в соцмережах

8000 грн для ФОП: як подати заявку через портал «Дія»

  • 20 квітня, 2021 16:48
ФОПи у регіонах "червоної" зони з 19 квітня можуть подавати заявки на фінансову компенсацію від держави у розмірі 8 тис. грн - зробити це можна через онлайн-сервіс "Дія".

Про це повідомляє пресслужба Міністерства розвитку громад та територій.
 

"Місцеві громади, які наразі перебувають у "червоній" зоні, мають розглянути можливість виплат для ФОП - додатково до гарантованих грошей від держави", - зазначив міністр Олексій Чернишов.


Виплати можуть отримати ФОП та наймані співробітники підприємств, які зазнали збитків від карантинних обмежень у "червоних" зонах. Отримати допомогу можуть ФОП, чий КВЕД є у переліку Кабміну.

Також фінансову допомогу можуть отримати ФОП-пенсіонери та ФОП з інвалідністю, які звільнені від сплати ЄСВ.
 

Як подати заявку через "Дію"?

 
  • Подати заяву на отримання фінансової компенсації протягом 30 днів від того моменту, як область, у якій ви мешкаєте, опинилась у "червоній" зоні.
  • Зареєструватися на порталі або в додатку Дія за допомогою електронного підпису або BankID.
  • У розділі "Послуги" обрати "Пенсії, пільги та допомога", потім "Одноразова матеріальна допомога ФОП та найманим працівникам".
  • Додаток перевірить дані в реєстрі Пенсійного фонду на відповідність отримання виплати.
  • У заяві потрібно вказати ПІБ, реєстраційний номер облікової картки платника податків, серію і номер паспорта, адресу реєстрації ФОП, номер банківського рахунку IBAN і згоду на обробку даних.
  • Після подання заяви виплати будуть нараховані на вказаний рахунок IBAN.

Нагадаємо, підприємці Житомира, що постраждали через карантинні обмеження, отримають додаткову компенсацію з місцевого бюджету.
Поділитись

Новини по темі: