30 травня, 2024
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Армія
  • У пошуках захисників: у Житомирі можна записатися до 3-ої окремої штурмової бригади

У пошуках захисників: у Житомирі можна записатися до 3-ої окремої штурмової бригади

  • Фото: Журнал Житомира
  • 14 травня, 2024 11:13

В рамках всеукраїнського інформаційного туру представники 3-ї окремої штурмової бригади завітали до Житомира.  Більше дізнатися про переваги приєднання до підрозділу можна в ЦНАПі, який розташований на вулиці Михайлівській.

Журналіст Журналу Житомира відвідала центр рекрутингу.

«З туром приїхали троє військових, волонтери та наша журналістка. Військові здійснюють інформаційні зустрічі: інформують людей про можливості вступу до бригади, займаються патріотичним вихованням. Також в ЦНАПі знаходиться військовий, який відповідає на питання громадян. Будь-хто може прийти, ставити будь-які запитання», — розповідає волонтерка Дар’я Старовида.

Метою даного туру є збільшення рівня обізнаності громадян про можливості приєднання до Третьої окремої штурмової бригади та її особливості.

Фото: Журнал Житомира

Військовослужбовець на псевдо “Лофт” розповів про регулярні вишколи ІІІ ОШБр під назвою "Хто ти воїн?", які може пройти кожен, хто хоче протестувати себе та здобути нові знання - корисні як для цивільного, так і військового життя.

Він додав, що всі, хто хочуть приєднатися до лав бригади, також можуть пройти вишкіл «Хто ти, воїн?», щоб знайти свою військову спеціальність за допомогою досвідчених інструкторів.

Якщо людина вирішила стати на військовий шлях і долучитися до 3 ОШБр, кандидату необов’язково мати військовий досвід, у бригадному центрі підготовки його навчать усьому необхідному. Військові з бойовим досвідом проводять навчання та діляться своїми знаннями. Також є можливість вивчення більш поглиблених військових професій за кордоном.

Інформаційний тур 3-ої окремої штурмової бригади проходить у багатьох містах України. Житомирська область є десятою.

Воїн 3-ої окремої штурмової бригади з позивним «Лофт» розповів нам, чому варто обирати саме їх бригаду.

«Тому, що ми чемпіони серед інших підрозділів. Ми кращі, у нас краще забезпечення, краща підготовка. Наші звитяги вже відомі на всю країну і не тільки на країну. Тому, що ми добровольці, патріоти, ми любимо свою Батьківщину, ненавидимо ворогів і всіма силами, всіма засобами робимо все, щоб наблизити перемогу», — каже захисник.

Фото: Журнал Житомира

Військовий поділився з нами позитивними результатами спілкування в інших містах, підкресливши успішне залучення нових кандидатів до військової служби.

«Я на минулому тижні був у нашому центрі підготовки в Києві і на власні очі бачив людей, які підходили до мене та записувалися, зокрема, у Хмельницькому. Вони приїхали і вже проходять тестовий тиждень», — ділиться військовослужбовець.

Він зазначив, що насамперед важливі здібності людини та бажання розвиватися, адже попереду її чекають тренування та підготовка до служби.

«Нам потрібні різні спеціальності, але в пріоритеті, звичайно, військові. Головне, щоб чоловік чи жінка були вмотивовані і патріотами. Оскільки ми піхота, штурмовий підрозділ, то ми шукаємо людей міцних, загартованих і готових розвиватися, тренуватися. Наша буденність – це постійне тренування. Ми 80% свого часу тренуємося. За рахунок цього і маємо такі досягнення, виконуємо якісно бойові завдання», — розповідає боєць.

Представники Третьої окремої штурмової бригади перебуватимуть у ЦНАПі з 13 по 16 травня — з 10:00 до 18:00. Крім того, долучитися до підтримки наших захисників можна шляхом придбання речей зі символікою бригади у мерч-зоні.

Фото: Журнал Житомира

Нагадуємо, що Журнал Житомира вже писав про те, що у Житомирі запрацює рекрутинговий центр 3-ої штурмової бригади

Поділитись

Новини по темі: