19 квітня, 2024
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Армія
  • Спалив ворожу техніку запальничкою – вражаюча історія житомирського десантника

Спалив ворожу техніку запальничкою – вражаюча історія житомирського десантника

  • Фото: 95 ОДШБр
  • 21 лютого, 2024 11:46

Сергій приєднався до 95-ї ОДШБр одразу після окупації його рідного міста на Луганщині. Його брат загинув під Бахмутом, а він продовжує боротьбу за двох.

Історією відважного захисника ділиться 95 окрема десантно-штурмова Поліська бригада ЗСУ.

«Тільки за одну ніч мені вдалося знищити взвод окупантів. Як тільки помітять рух в наш бік, я вже лечу туди. Перший скид - загиблі та поранені окупанти, другий скид… і так минає ніч», — розпочинає свою розповідь Сергій.

Він додає: «Це моя помста за брата!».

До 2022 року чоловік жив у місті Золоте на Луганщині. Коли його окупували росіяни, Сергій з родиною евакуюватися до Хмельниччини, та одразу став на військовий облік.

Спочатку його завданням була дорозвідка, згодом він змінив спеціальність й тепер скидає смерть на голови окупантів.

«Роль дронів дуже важлива в сучасній війні! Це швидкість, вміння швидко приймати рішення та їх виконувати, це збереження життя наших військових. І буду чесним – це ще й гарно, коли ти бачиш, що знищив ціль», — ділиться захисник.

Він прикладає максимум зусиль у своїй роботі.

«З кожним скидом б’ю точно в цілій. Це моя помста за брата, який загинув під Бахмутом, та за всіх українців, яких росіяни вбили», — каже Сергій.

Українські військовослужбовці працюють вдень та вночі, під час дощу, вітру чи снігу, вони не мають право на помилку, адже їх робота важлива.

«Якось мені пощастило побачити як орки б’ються, це було дійсно смішно. Один з окупантів загубив свій рюкзак, його побратими забрали цей рюкзак собі, коли ж перший прийшов забрати своє майно, то побратими його побили. Отак от «своіх нє брасаєм»», — каже захисник.

Сергій завжди намагається зробити більше , ніж може. Так, одного разу хлопець спалив ворожу техніку…запальничкою. Він скинув з дрона запальничку, яка була вся в бензині, прикріпив до неї підривник та скинув на ворожі БМП.

Дрони є вирішальними у питанні панування на позиціях, тому розмов про дрони зараз достатньо — де їх взяти, як відремонтувати, як покращити сигнал тощо.

«Були випадки коли нам піхота приносила «мавіки», які вони знайшли або забрали з позицій ворога, ми їх перепрошили й користувалися». Але треба більше «пташок»», — наголошує десантник.

Щоб допомогти Сергію знищувати росіян, слід задонатити на дрон за наступними реквізитами:

Монобанка

Приват 5457082297119898 

Pay Pal: stulen.kateryna@gmail.com.


Фото: 95 ОДШБр

Поділитись

Новини по темі: