19 квітня, 2024
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Армія
  • На Житомирщині поховали полеглого воїна Романа Богодвида: рідні шукали його тіло понад чотири місяці

На Житомирщині поховали полеглого воїна Романа Богодвида: рідні шукали його тіло понад чотири місяці

  • Фото: Марії Кравчук
  • 18 лютого, 2024 10:24

17 лютого у селі Дриглів Чуднівської громади після чотирьох місяців пошуків поховали полеглого воїна Романа Богодвида. Військовослужбовця знайшли в одному з дніпровських моргів — його тіло лежало там під документами іншого загиблого бійця з Сумської області.

У листопаді 2023 року рідним Романа Богодвида привезли на поховання тіло іншого загиблого бійця. У лютому 2024 року знайти тіло Романа змогли за результатами ДНК-експертизи. Про це йдеться в сюжеті Суспільного.

"Нам зателефонували з Києва і сказали, що є збіг із нашим меншим рідним братом за ДНК. Слідчий Чуднівської поліції подав постанову на підтвердження і прийшло підтвердження на сина Романового, що він є біологічним батьком на 99,9%. З цією постановою відправили документи в морг міста Дніпро. Переробили прізвища, оскільки тіло знаходилося під зовсім іншим прізвищем та ім'ям і нумерацією, яка підлягає Сумській області, а не Житомирській", — розповіла Аліна Васін.

Село Дриглів Чуднівської громади, 17 лютого 2024 року. Фото: Марія Кравчук/Суспільне Житомир

17 лютого 2024 року в селі Дриглів на Чуднівщині попрощалися з 37-річним Романом Богодвидом. Чоловік загинув внаслідок влучання ракети російського ПТРК по автомобілю 29 жовтня 2023 року на Бахмутському напрямку.

"Ще з юнацьких років Роман не боявся взяти на себе відповідальність, завжди допомагав батькам у вирішенні складних ситуацій. Ця риса в нього збереглася і в подальшому житті. Працював на молокозаводі та місцевому лісництві", — розказала староста села Наталія Закликівська.

Село Дриглів Чуднівської громади, 17 лютого 2024 року. Фото: Марія Кравчук/Суспільне Житомир

"Ми росли з ним разом, грали у футбол, лазили по деревах. Він для мене буде живий завжди. Він мій найкращий старший брат", — сказала сестра полеглого військового Аліна Васін.

У Романа Богодвида залишилися дружина та неповнолітні діти.

Вічна слава і світла пам'ять нашому Герою.

Поділитись

Новини по темі: