21 червня, 2024
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Армія
  • Електронне бронювання запустять на порталі «Дія» − заступник міністра

Електронне бронювання запустять на порталі «Дія» − заступник міністра

  • Фото: Ілюстративне
  • 30 травня, 2024 17:02

Електронне бронювання запрацює на порталі "Дія", заявила заступник міністра оборони з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Катерина Черногоренко. Повідомляє Інтерфакс-Україна з посиланням на заяву заступника міністра на щорічній конференції Forbes "Гроші для Перемоги"

Міністерство оборони вважає, що електронне бронювання необхідно запустити якомога швидше. Так вийшло, що цим треком опікуються Мінекономіки та Мінцифра... На порталі "Дія" буде запущено функціонал електронного бронювання", уточнила Черногоренко. 

Вона додала, що, на думку Міноборони, "всі компанії, які будуть бронювати своїх людей через електронний ресурс, повинні користуватися позитивною дискримінацією".

За словами Черногоренко, це має бути "автоматична поступка: швидко, без додаткових візитів до ТЦК".

Вона також запевняє, що Міноборони "зробило все, що мало б зробити, з точки зору готовності єдиного електронного реєстру призовників, військовозобов'язаних і резервістів".

Як тільки постанова буде проголосована, я думаю, що десь через 3-4 тижні... для колег, щоб "докрутити" функціонал, і ми запустимося", − підсумувала заступник міністра.

Поділитись

Новини по темі: