18 листопада, 2024
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Армія
  • Чому не слід постити фото полонених та безвісти зниклих військових: як робити вірно

Чому не слід постити фото полонених та безвісти зниклих військових: як робити вірно

  • Фото: armyinform.com.ua
  • 12 квітня, 2023 10:18

Поширення інформації та фото полонених чи безвісти зниклих військових можуть нашкодити як їм, так і їх побратимам.

Заступниця міністра оборони Ганна Маляр пояснювала чому не можна цього робити.

Поширення фото, імені, прізвища, по батькові, військової посади, військової частини, місця дислокації, позивного, може загрожувати життю захисника та ускладнювати процес обміну. Більше того, від цього можуть постраждати його побратими.

Родичі, друзі, активісти та волонтери мають найкращі наміри, проте такі пости в соціальних мережах дають ворогу орієнтири. Адже, вказана особа може справді перебувати у полоні, проте ворог вважає його цивільним. Також військовий може перебувати на окупованих територіях, шукаючи можливості повернутись. Його фото та дані можуть ускладнити та навіть унеможливити це.

«Пам’ятайте, що поширення в соціальних мережах інформації про позивні українських бійців, військові частини і місця їх дислокації, про обставини потрапляння військовослужбовців в полон тощо несе загрозу не тільки самим полоненим, але й їх бойовим побратимам», — наголошує Ганна Маляр.

Також ні в якому разі не можна підкреслювати значущість певної людини, її політичні погляди, місце служби, попереднє місце роботи, дані про рідних та близьких.

Раніше Журнал Житомира публікував докладну інформацію про те як шукати військовополоненого чи безвісти зниклого родича

Поділитись

Новини по темі: