27 травня, 2022
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Афіша
  • 19 квітня Святослав Вакарчук з оркестром на сцені драмтеатру у Житомирі

19 квітня Святослав Вакарчук з оркестром на сцені драмтеатру у Житомирі

  • 16 квітня, 2019 13:43
  • 1119

19 квітня у Житомирському академічному музично-драматичному театрі ім. Івана Кочерги відбудеться головна музична подія весни - концерт Святослава Вакарчука з оркестром.

За словам організатора, до концертної програми увійдуть, як популярні пісні «Океан Ельзи», так і декілька інших неочікуваних композицій. Вакарчук з оркестром продемонструють житомирянам та гостям міста новий формат звучання улюбленої музики. Класичний супровід надасть концерту особливого шарму, а харизма Святослава не залишить байдужим нікого із слухачів. До речі, виконавець буде не лише вражати своїм надривним вокалом, а й акомпануватиме за роялем:

«Більшість своїх пісень я, зазвичай, пишу під рояль і понад 20 років моєї творчості мріяв одного разу заспівати їх на сцені саме так, як вони й були створені. Вже в квітні ця моя мрія здійcниться: проведемо серію концертів у великих містах України у форматі, коли я заспіваю наші пісні, акомпануючи собі за роялем», - розповів Вакарчук.

Допомагати Святославу буде камерний оркестр під диригуванням Мілоша Єліча, клавішника та аранжувальника «Океан Ельзи».

«Нам завжди дуже цікаво пробувати щось нове і ми шукаємо, як зробити це у різні способи. Я навчався диригуванню у музичному училищі, а втілити це на практиці зміг під час записів пісень «Океан Ельзи», які я аранжував. На концертах мій дебют в якості диригента відбувся у проекті «Вночі» 2007 року, потім - в турі з БГ, на концерті Джейн Біркін з оркестром. І нарешті - в такому форматі у нашому всеукраїнському турі, який глядачі зможуть почути та побачити і у Житомирі. Цікаво, що в кожному з міст з нами буде грати свій, місцевий оркестр. - каже Мілош.

Придбати квитки на концерт Святослава Вакарчука можна на сайті kasa.in.ua: https://kasa.in.ua/ua/jytomyr/concert/svyatoslav-vakarchuk-zhitomyr-19-kvitnyaПоділитись

Новини по темі: