У липні патрульні відсторонили від керування 82 водії з ознаками сп’яніння.
Таку статистику оприлюднили у пресслужбі патрульної поліції.
- 69 керманичів отримали протоколи за ч. 1 ст. 130 (Керування у стані сп’яніння) КУпАП, за що передбачено покарання у вигляді штрафу 17 000 гривень та позбавлення права керування строком на один рік.
- 8 водіїв вчинили таке правопорушення протягом одного року вдруге — на них інспектори склали протоколи за ч. 2 ст. 130 (Керування в стані сп’яніння, повторно протягом року) КУпАП, вже доведеться заплатити вдвічі більше — 34 000 грн, термін позбавлення права керування становитиме 3 роки.
- Ще 3 порушників піймали вже втретє за рік в нетверезому стані — тепер вони відповідатимуть за ч. 3 ст. 130 (Якщо особа двічі протягом року притягувалась до відповідальності) КУпАП. Санкція цієї статті передбачає штраф у 51 000 гривень із позбавленням права керування транспортними засобами на 10 років.
- 2 кермувальники вживали алкоголь чи наркотичні засоби після скоєння ДТП — інспектори склали протокол за ч. 4 ст. 130 (Вживання особою, яка керувала транспортним засобом, після ДТП за її участю, алкоголю, наркотичних засобів, психотропних речовин, лікарських препаратів до проведення відповідного огляду) КУпАП — 34000 гривень або адміністративний арешт на строк 15 діб із позбавленням права керування на 3 роки.