Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Понеділок, 19 Серпня 2019    17:20:03
Головна » Публікації » Інтернет

Різновиди бездротових навушників


Різновиди бездротових навушників

Навушники бездротового типу з'явилися на ринку музичної індустрії досить давно. Однак справжню популярність пристрою отримали з появою пристроїв, що працюють по Bluetooth. Втім, існують і аналоги, що функціонують за допомогою інших технологій.

Сучасні виробники пропонують найрізноманітніші моделі автономних пристроїв для прослуховування треків. Бездротові навушники https://muzline.ua/besprovodnie-naushniki/ інфрачервоного, радіоканального типу або ж блютуз-аналоги представлені в каталозі магазина Музлайн, де чудово збалансовані ціна і якість продукції. Розглянемо найбільш популярні види апаратури бездротового типу.

Навушники інфрачервоного типу

Працюють такі пристрої за принципом пультів дистанційного керування. Також впроваджені функції, аналогічні програвачів оптичних дисків. Інфрачервоний світлодіод блоку-передавача, підключений до музичного центру або телевізора, направляє аудіосигнал на приймач, вбудований в навушники, за допомогою високочастотної пульсації. Після цього сигнал декодується і посилюється.

Якісна передача сигналу здійснюється на невеликих дистанціях за умови прямого положення голови. Особливість обумовлена ​​необхідністю постійного контакту ІК-передавача і приймача. Такий тип навушників вважається вже анахронізмом, однак ціни на таку продукцію продовжують радувати покупців. Їх недорого можна купити для нічного перегляду телевізора.

Радіоканали

Подібна продукція займає досить стійкі позиції на сучасному ринку, знаходячи схвалення серед справжніх цінителів. Передача сигналу здійснюється на FM-хвилі на частоті від 863 до 865 МГц. Пристрої забезпечують:

  • гарну якість звуку;
  • мінімальні перешкоди і спотворення;
  • високий рівень функціональності в умовах закритого приміщення.

Вибір таких бездротових навушників виправданий для меломанів, що вважають за краще слухати музику вдома або в офісі. Серед недоліків слід відзначити низький запас акумулятора і громіздкість конструкції.

Bluetooth навушники

Дані пристрої вважаються найбільш поширеними і затребуваними моделями серед інших бездротових аналогів. Ключовою перевагою обладнання стала автономність, компактність і універсальність. Існує безліч моделей, призначених для комплектації смартфонів, ноутбуків і навіть професійної студійної апаратури. Крім іншого, у багатьох конструкціях є вбудована пам'ять і гарнітура, істотно розширює функціонал звукового обладнання.

навушники без дротів

Порівняти опис, фото та відгуки найбільш популярних моделей і вибрати найкращий варіант легко, вивчивши асортимент магазину Muzline.


17 Липня 2019 156
Комментариев: 0
avatar

Читайте також: