Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Пн, 26-07-2021    16:17:52
Головна » Публікації » Інтернет

Ламінат на підлозі: сучасне та ефективне рішення


Ламінат на підлозі: сучасне та ефективне рішення
Ламіновані панелі присутні на європейських ринках вже кілька десятків років. Їх батьківщиною є Скандинавія, а точніше Швеція. Підлоги з ламінату швидко стали доступними, популярними та дуже поширеними у всій Європі. Потім вони підкорили американський ринок. Завдяки постійному технологічному розвитку та високоякісному виробництву, рішення купити ламінат Львів стає все більше і більше вигідним.

Ламінована підлога в інтер’єрі

Ламінована підлога — дешевша, простіша в установці та підтримці чистоти альтернатива дерев’яній підлозі. Її виробництво є результатом поточних потреб ринку, які залишаються актуальними донині. Функціональність і довговічність — це найбільші переваги ламінованих панелей для підлоги. Тому, вибираючи правильний ламінований паркет, слід враховувати якість панелей і репутацію виробників. 

Візерунок підлоги

Завдяки дуже точним відбиткам декорів, що імітують дерево або природний камінь, знайти ідеальний малюнок ламінованої підлоги не складно. Однак варто звернути увагу на технічний аспект. Хороші ламіновані панелі мають шарову структуру, а декоративна плівка (це шар з відбитком відповідного малюнка), як правило, є окремим шаром. Це найкраще рішення. Деякі компанії намагаються нанести малюнок на несучий шар, і це спричинює його швидше стирання. Тоді поверхню ламінату неможливо належним чином захистити, що призводить до потрапляння бруду та швидшого зношування панелей.

Клас стирання

Ні для кого не секрет, що при виборі панелей для підлоги, крім їх зовнішнього вигляду, найважливішою є довговічність. Тому слід звернути увагу на маркування класу стирання панелей підлоги. Система класифікації панелей включає 6 класів:

  • Клас 21 - AC1 — дуже погана стійкість до стирання. Може використовуватися в приміщеннях з малою завантаженістю;
  • Клас 22 - АС2 — погана стійкість до стирання. Може використовуватися в приміщеннях із середньою завантаженістю, наприклад, у спальні;
  • Клас 23 - AC3 — середня стійкість до стирання. Може використовуватися в приміщеннях з великою завантаженістю, наприклад у вітальні;
  • Клас 31 - AC3 — добра стійкість до стирання. Ламінат може використовуватися в громадських приміщеннях з низьким рівнем завантаженості та в житлових приміщеннях з великою прохідністю, наприклад у вітальні;
  • Клас 32 - AC4 — висока стійкість до стирання. Може використовуватися в приміщеннях з великою прохідністю, наприклад в коридорах та громадських будівлях (адміністративні будівлі, готелі, лікарські кабінети);
  • Клас 33 - AC5 — дуже висока стійкість до стирання. Його можна використовувати в комунальних приміщеннях з дуже інтенсивним рухом транспорту, наприклад, в салоні краси, торгових точках, галереї мистецтв.


Перші два класи з поганою стійкістю сьогодні практично не використовуються. Найчастіше обирають класи для будинків та квартир — це AC3 та AC4. Вони гарантують стійкість до подряпин та ударів.

Більше комфорту

Підлогові панелі високого класу все частіше покриваються антистатичним покриттям, яке не притягує пил, що робить панелі гіпоалергенними. Крім того, покриття також може бути неслизьким, що особливо корисно для дитячої кімнати. Стійкість до УФ-променів також може бути великою перевагою. Завдяки належним чином захищеним підлогам сонячні промені нормальної інтенсивності не викликають зміни кольору панелей. 


10-05-2021 158
Комментариев: 0
avatar

Читайте також: