Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Четверг, 21 Января 2021    02:47:49
Головна » Публікації » Інтернет

Сучасні рішення для опалення - керамічні обігрівачі


Сучасні рішення для опалення - керамічні обігрівачі
Опалювальний сезон в розпалі. Якщо до житла потрібен додатковий обігрівач для прохолодної кімнати, майстерні, гаража або підвалу, слід подумати про покупку портативної моделі. На ринку можна знайти кілька видів таких обігрівачів, в тому числі: 
  • масляні,
  • конвекторні,
  • керамічні. 


Вони розрізняються не тільки дизайном, але і потужністю і способом дії. Слід детальніше розглянути керамічні обігрівачі, які надовго зберігають тепло в приміщенні.

Керамічний обігрівач - як це працює

Електричні нагрівачі нині є найбільш популярними з наявних на ринку систем додаткового опалення. Їх цінують в основному за:

  • високу ефективність, 
  • безпеку,
  • зручність використання. 


У цю групу дрібної побутової техніки входять керамічні обігрівачі від компанії ТЕПЛОКЕРАМІК. Найважливіший їх елемент — керамічні елементи, які надзвичайно швидко нагріваються до високих температур. У магазинах є безліч моделей, які оснащені практичними ніжками, і моделі, які можна стаціонарно прикріпити до стіни. Останнє рішення, однак, не користується великою популярністю, оскільки повністю виключає можливість перенесення радіатора з однієї кімнати в іншу.

Керамічні обігрівачі - найбільші переваги

Великою перевагою кераміки є її довговічність і виняткові термічні властивості. Завдяки тому, що керамічні вставки дуже швидко нагріваються до максимальної температури, користувачам не доведеться довго чекати, поки кімната прогріється. Більш того, кераміка накопичує тепло, тому навіть після відключення обігрівача від електромережі кімната деякий час буде обігріватися. Варто додати, що керамічні обігрівачі відрізняються естетичним дизайном і представлені в широкій колірній гамі.

Чи є у керамічних обігрівачів недоліки?

На жаль, у керамічних обігрівачів є і недоліки. Найбільша з них — це високе споживання енергії під час опалення, що призводить до більш високих експлуатаційних витрат. Крім того, при виборі портативного обігрівача в багатьох випадках доведеться купувати спеціальний подовжувач, що лише пов'язане з додатковими витратами.

На що звертати увагу при виборі?

Якщо користувачі вирішили купити керамічний обігрівач, перед покупкою слід врахувати кілька важливих моментів:

Потужність нагріву — це, безумовно, найважливіший параметр кожного електрообігрівача. Він повинен відповідати розміру кімнати, в якій буде розміщений пристрій. 

Контроль потужності — кожен електричний нагрівач повинен мати термостат за допомогою якого можна буде самостійно регулювати температуру в приміщенні. Зазвичай для регулювання температури використовуються ручка, перемикач або електронні кнопки.

Захист — виробники використовують різні системи в керамічних нагрівачах для забезпечення безпеки при їх використанні. Найбільш популярними є: автоматичне відключення при перекиданні, термовимикач і захист від перегріву.


21 Декабря 2020 94
Комментариев: 0
avatar

Читайте також: