Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Чт, 22-04-2021    14:53:32
Головна » Публікації » Інтернет

Реєстрація на сайті букмекера: інструкція


Реєстрація на сайті букмекера: інструкція

Більшість новачків думають, що реєстрація в букмекерській конторі онлайн - дуже складне завдання, що вимагає особливої ​​уваги, але насправді це простий процес, як і реєстрація на будь-якому іншому сайті.

Якщо ви вже проаналізували онлайн букмекерські контори і нарешті вирішили, з чого почати робити ставки, то наступний крок - зареєструватися. Дана процедура одна з найпростіших речей, які вам потрібно зробити: в основному, у більшості онлайн-букмекерів є аналогічні реєстраційні форми, які необхідно заповнити з вашими особистими даними і даними облікового запису.
 

Заповнення конфіденційної інформації

По-перше, потрібно знайти кнопку, при натисканні на яку відкриється реєстраційна форма, в якій потрібно буде заповнити особисті дані (ім'я, адреса, дату народження, адресу електронної пошти і т. д.)

https://pm.ua/ua/login

Дуже важливо заповнити форму з правильними особистими даними, бо, якщо цього не зробити, ваш обліковий запис може бути заблоковано, а в разі виведення грошей виграш може бути конфіскований. Особисті дані, введені в реєстраційну форму, повинні збігатися з даними вашого державного посвідчення особи з фотографією.
 

Деталі облікового запису

Деталі облікового запису, такі як номер облікового запису, ім'я користувача, пароль або PIN-код, дуже важливі, тому що вони будуть використовуватися кожен раз, коли ви входите в свій кабінет. Вибирати потрібно з розумом і обов'язково вивчити або зберігати дані в надійному місці.

Одна з найбільш важливих частин при реєстрації в онлайн-букмекерській конторі - це прочитати умови і положення, правила, політику конфіденційності, політику щодо файлів cookie або інші документи, зазначені в кінці реєстраційної форми. Заповнюючи її, ви приймаєте всі правила, тому краще їх прочитати і переконатися, що ви згодні з усіма, перш ніж завершувати процес.

Ще дві дуже важливі речі, на які ви повинні звернути увагу при реєстрації:

  • Бонусний код - більшості онлайн-контор код не потрібен, але є деякі, яким потрібно ввести спеціальний бонусний код при реєстрації, щоб отримати бонус;
  • Згода на отримання рекламної інформації - всім без винятку онлайн-букмекерам потрібна ваша згода при реєстрації для даного типу кампаній. По суті, відзначивши цю опцію, ви даєте їм дозвіл відправляти вам електронні листи або інформаційні бюлетені з усією інформацією, акціями або новинами, пов'язаними з веб-сайтом ставок!


Зрештою, після того, як ви успішно заповнили реєстраційну форму, підтвердили, що вам виповнилося 21 рік, і прочитали всі умови, ви можете натиснути на останню кнопку, щоб завершити процедуру, і ваш обліковий запис буде створено всього за секунду.

08-12-2020 316
Комментариев: 0
avatar