Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Четверг, 01 Октября 2020    15:24:40
Головна » Публікації » Інтернет

Як легко знайти килими на будь-який смак і гаманець?


Як легко знайти килими на будь-який смак і гаманець?

На початку XXI століття на світовому ринку дизайну інтер'єрів почали активно розвиватися лаконічні напрямки (мінімалізм, функціоналізм, хай-тек). Деякі експерти прогнозували кардинальну зміну уявлень про домашній простір. Вони вважали, що переважна більшість споживачів буде надавати перевагу практичності, відмовиться від килимів та інших традиційних різновидів декоративного текстилю.

Кілька років тому стало зрозуміло — ці прогнози не справдилися. В сучасних містах з шаленим ритмом життя, шумними вулицями та яскравими вогнями неонових вивісок зростає попит на домашній затишок. Маркетингові дослідження свідчать — купити килим вважає за необхідність переважна більшість споживачів. Провідні дизайнерські агенції впевнені, що в наступні роки ця тенденція буде посилюватися.

Актуальні матеріали та декоративні рішення

Синтетичні покриття практичні, але експерти радять використовувати такі вироби в офісних приміщеннях. Для дому варто придбати килим, виготовлений із натуральних матеріалів. Зростає популярність природних фактур, дрібних проявів недосконалості, наприклад, ледь помітне потовщення пряжі. Цей тренд відображається і в актуальних відтінках. Найвищим попитом користується природна палітра:

  • охра, теракота;
  • синій, блідо-голубий, лавандовий;
  • пастельний зелений.


Модні візерунки охоплюють повний спектр стилів. Знову повертається попит на класичні та етнічні орнаменти. Прихильникам лаконічних рішень сподобаються абстрактні принти та монохромні вироби.

Дизайнери помітили ріст популярності антикварних килимів. Знайти старовинні зразки у хорошому стані надзвичайно важко. В антикварних колах на них ведеться справжнє полювання. Але існує альтернатива. Виробники пропонують декоративні рішення, що імітують старовинні фактури з вицвілими кольорами та потертостями.

Попит на килими ручної роботи

Цей тренд набуває ознак масового явища. Ручна робота асоціюється з бездоганною якістю. Попри порівняно високу вартість, покупці бажають отримати унікальну річ, виготовлену талановитими й вправними майстрами, а не типову продукцію бездушних машин.

Великий асортимент килимів ручної роботи пропонує інтернет-магазин Kilimi. В каталозі компанії є вироби майстрів з Афганістану, Індії, Ірану, Китаю, Непалу, Тибету та інших країн. Спектр пропозицій охоплює різні напрямки. Тут можна підібрати будь-які декоративні та фактурні рішення. Важлива перевага магазину — безкоштовна послуга примірки виробів у домі клієнта. Ви отримаєте можливість переконатися, що килим бездоганно доповнює інтер'єр і обрати найкращий варіант.


10 Сентября 2020 106
Комментариев: 0
avatar

Читайте також: