28 березня, 2024
  • Суспільство
  • День пам'яті жертв голодоморів та поразка «Полісся»: дайджест новин за 27-28 листопада

• 29 листопада, 2021 8:44
День пам'яті жертв голодоморів, поразка "Полісся" та ДТП - добірка подій, які сталися на вихідних у Житомирі.

Дайджест новин на "Журналі Житомира" публікується в перший робочий день тижня.

Житомиряни вшанували пам'ять жертв голодного терору

27 листопада на майдані Путятинському у Житомирі відбулася традиційна акція "Запали свічку", присвячена пам'яті жертв голодоморів.

Захід розпочався з театрелізованого дійства, яке описувало події 1932-1933 років.

Священнослужителі християнських церков різних конфесій відслужили поминальну панахиду.

Учасники мітингу-реквієму долучилися до загальнонаціональної хвилини мовчання. Після хвилини мовчання присутні поклали лампадки та пшеничні колоски до пам'ятника жертвам голодоморів.

Знову поразка

Футбольний клуб "Полісся" 27 листопада зіграв у Житомирі останній офіційний матч в календарному році. Суперником житомирян був клуб "Поділля" з міста Хмельницький.

Повели в рахунку гості. На 42 хвилині футболіст "Поділля" Станіслав Мораренко майстерно виконав штрафний. У другому таймі на 60-й хвилині з пенальті рахунок зрівняв Василь Грицук. На четвертій доданій хвилині ФК "Поділля" забив переможний м'яч. 1:2 на користь хмельнитчан.

Завдяки цій перемозі "Поділля" обігнало житомирське "Полісся" та вийшло на восьму сходинку турнірної таблиці. Наразі ФК "Полісся" перебуває дев'ятому місці в чемпіонаті.