Vencedor
Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Вс, 17-10-2021    13:35:44
Житомир » Новини » Суспільство » 2021 » Октябрь » 13 » 10:03:07

Осінні канікули в школах можуть розпочатися на тиждень раніше

13-10-2021, 10:03:07 678 Коментарі 0 Читать на русском

Осінні канікули в школах можуть розпочатися на тиждень раніше
Національна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій пропонує Міністерству освіти і науки розіслати рекомендований лист для того, щоб перенести початок канікул з 25 жовтня на 18 жовтня.

Про це сказав міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко в інтерв’ю "Радіо Свобода"

Ляшко пояснює, що це дозволить "стримати активний епідпроцес", який зараз фіксується в Україні. Проте міністр наразі не готовий відповісти, скільки триватимуть осінні канікули.
 

"Ми зараз говоримо про те, щоб наблизити канікули, а надалі будемо дивитися залежно від епідситуації. Або рекомендуватимемо подовжити, якщо буде позитивна динаміка, або будемо ухвалювати інші рішення. Все залежатиме від ситуації, яку будемо фіксувати… Питання в тому, що навчальний процес пов’язаний зі збільшеною кількістю контактів серед дорослого населення", - сказав міністр охорони здоров’я України.


Нагадаємо, Житомирська область за показниками захворюваності на COVID-19 знаходиться в "помаранчевій" зоні епідемічної небезпеки. Наразі дошкільні навчальні заклади та 1-4 класи шкіл працюють у звичайному форматі, проте інші заклади освіти можуть працювати лише у разі наявності 80% вакцинованого хоча б одною дозою персоналу. В іншому випадку заклад освіти працює у дистанційному форматі.

Тегі: Україна, канікули, коронавірус
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: