Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Сб, 25-09-2021    12:18:23
Житомир » Новини » Кримінал » 2021 » Июль » 30 » 10:25:01

По 12 років в'язниці: суд виніс вирок у справі про вбивство Юлії Козак

30-07-2021, 10:25:01 9997 Коментарі 0 Читать на русском

По 12 років в'язниці: суд виніс вирок у справі про вбивство Юлії Козак
Житомирський апеляційний суд змінив вирок суду першої інстанції та позбавив волі Святослава Козака і Світлану Кустовецьку на 12 років за умисне вбивство Юлії Козак. 

Вирок винесли ввечері 29 липня 2021 року, пише Житомир інфо.
 

«Вирок Богунського районного суду міста Житомира від 29 вересня 2020 року щодо Козака Святослава Володимировича та Кустовецької Світлани Володимирівни скасувати. Постановити новий вирок, яким Козака Святослава Володимировича та Кустовецьку Світлану Володимирівну визнати винуватими у вчиненні злочину, передбаченого пунктом 12 частиною 2 статті 115 ККУ, та призначити їм покарання у виді позбавлення волі на строк 12 років кожному. Стягнути у солідарному порядку з обвинувачених Козака Святослава Володимировича та Кустовецької Світлани Володимирівни на користь потерпілої Білецької Ірини Валентинівни 70 тис. 328 грн на відшкодування матеріальної шкоди та 1 млн грн на відшкодування моральної шкоди», – зачитує суддя Житомирського апеляційного суду Юрій Широкопояс.


Святослав Козак, чоловік покійної Юлії Козак, своєї вини не визнав. Така ж позиція й у сестри Святослава – Світлани Кустовецької, яку апеляційний суд визнав співучасницею вбивства. Їхня адвокатка Людмила Петрушина зазначила, що вирок оскаржуватимуть у касаційному суді.

Матір вбитої Ірина Білецька зазначає: цього разу суд взяв до уваги свідчення малолітнього сина Юлії та Святослава, який був свідком вбивства та підтвердив усі звинувачення. Ірина додає, що вироком задоволена.
 

«Звичайно, задоволена. Моя дитина, хоча там немає вже і кісточки її... Коли ми були на засіданні, а судді в нарадчій кімнаті, дощ йшов: і сонце і дощ – моя дитина плакала. Дякую Житомирському апеляційному суду, їй (Світлані Кустовецькій) дали 12 років, і законно, а те, що частину матеріального відшкодування, то мені головне, щоб убивці були наказані», – коментує матір вбитої Ірина Білецька.


Вбивство Юлії Козак сталося в січні 2018 року. Під підозру відразу потрапили її чоловік і його сестра. Обидва запевняли: Юлії стало погано, вони нібито намагалися її реанімувати, але експерти встановили, що жінку задушили.

Тегі: вбивство, Юлія Козак, суд
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: