На засідання запросили представників підрядника, головну архітекторку міста та технічний нагляд, інформує "Суспільне".
Говорили про складнощі, які виникали в процесі реконструкції, а також з'ясовували, чи вкладається підрядник у графік виконання робіт.
Представниця підрядника Олена Розенблат каже, що зараз роботи на завершальному етапі, хоча в процесі довелося стикнутися зі складнощами.
"Наприклад, ось тут – скеля, класти трубу протяжністю 800 метрів – це нереально, тому довелося шукати нові можливості", – розповіла Олена Розенблат.
На уточнююче питання членів комісії про те, чи був проєкт слабким, Олена Розенблат відповіла, що технічна частина була "сира".
У відповідь головна архітекторка міста Ольга Бронштейн сказала, що у цій ситуації проєктувальники розробляли проєкт згідно технічних умов, виданих "Житомирводоканалом".
На об'єкті працює технічний та авторський нагляд. Представник технагляду каже, що на всі зауваження підрядник реагує і виправляє недоліки.
"Ось переукладають плитку, бо вона була не зовсім якісно покладена. Є ще місця, де її потрібно поправити, тому що об’єктивно є зауваження. Але є зауваження – їх усувають. Це будівництво, і тут питання є завжди. Немає такого будівництва, де б не було питань", – розповів представник технагляду Віктор Голик.
Загальна вартість виконання робіт – 32 мільйони гривень.
"Кінцеві терміни по графіку виконання робіт, наданому підрядною організацією, – до кінця серпня. В принципі, так і планується. Зараз роботи вже на завершальному етапі. Залишилося встановлення каналізаційної системи і підключення зовнішніх мережводопостачання. Я думаю, за цей місяць всі роботи будуть виконані", – поінформував очільник міського управління капітального будівництва В'ячеслав Глазунов.
Передісторія
Масштабна реконструкція набережної розпочалася в березні 2019 року. Підрядником є ДП "Фаворит ОПТ".
На реконструкцію набережної уздовж річки Тетерів Європейський Союз виділив Житомиру 12 млн гривень.
Роботи на об'єкті повинні були завершити ще в 2020 році.