• В ФК «Полісся» глобальна перебудова: клуб вже покинули 9 гравців

В ФК «Полісся» глобальна перебудова: клуб вже покинули 9 гравців

• 23 червня, 2021 12:53
Житомирський футбольний клуб "Полісся" у літнє міжсезоння переживає чергову кадрову перебудову. Наразі розташування клубу покинули 9 гравців.

Зокрема, "Полісся" припинило співпрацю з вже "ветеранами", які виступали за команду по 2-3 сезони. Про це повідомляється на офіційному сайті клубу.

З ФК "Полісся" пішли:

Захисник Кирило Прокопчук, у команді був з серпня 2020 року. У сезоні Кирило зіграв в 28 поєдинках і загалом провів на полі 2 471 хвилину.

Захисник Денис Притиковський, у команді з липня 2019 року. За два сезони футболіст провів на полі 1 938 хвилин у 30 матчах та відзначився двома забитими м’ячами.

Захисник Євгеній Шевченко приєднався до ФК "Полісся" у вересні 2020 року. У сезоні 2020/2021 він провів на полі 566 хвилин у 10 матчах. Євгеній відзначився одним забитим м’ячем.

Півзахисник Денис Галенков приєднався до ФК "Полісся" у вересні 2018 року, з того часу виступив у 60 матчах та загалом провів на полі 3 045 хвилин. За три сезони Денис відзначився 5 забитими м’ячами.

Півзахисник Олександр Чернецький у команді з липня 2019 року. За час в команді він виступив в 13 матчах, у яких загалом провів на полі 653 хвилини.

Півзахисник Денис Островський приєднався до складу "Полісся" у лютому 2021 року. За весняну частину сезону у складі команди провів на полі 316 хвилин у 13 матчах.

Нападник Ярослав Галенко приєднався до команди в сезоні 19/20. У цьому сезоні Ярослав зіграв у 24 матчах, провівши на полі 1825 хвилин та забив 7 голів.

Воротар Володимир Маханьков став гравцем нашої команди в сезоні 20/21, зіграв 24 матчі, провівши на полі 2289 хвилин.

Воротар Марк Медведєв приєднався до "жовто-зелених" у цьому сезоні. Був заявлений у 19 матчах.

Нагадаємо, ФК "Полісся" підписав відомого вихованця житомирського футболу Андрія Сахневича.

Новим головним тренером "жовто-зелених" став відомий український тренер і в минулому гравець збірної України Юрій Калитвинцев. До тренерського штабу увійшов Геннадій Литовченко.