Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Ср, 28-07-2021    06:58:15
Житомир » Новини » Кримінал » 2021 » Июнь » 2 » 16:58:42

Спецоб'єкт втрачено: на Житомирщині недбалість будівельників призвела до затоплення військової тренувальної бази

02-06-2021, 16:58:42 2607 Коментарі 0 Читать на русском

Спецоб'єкт втрачено: на Житомирщині недбалість будівельників призвела до затоплення військової тренувальної бази
Служба безпеки України викрила "схему" з державними коштами під час будівництва тренувальної бази для військовослужбовців Сил спеціальних операцій (ССО).

За інформаціє спецслужби, через дії підрядників, споруду неможливо використовувати за призначенням. На її спорудження пішло 5,5 млн грн.
 

"За попередніми даними досудового розслідування, наприкінці 2018 року військова частина уклала договір із житомирським будівельним підприємством. Об’єкт мав бути зведений для відпрацювання тактичної, стрілецької та спеціальної підготовки військовослужбовців ССО. Задокументовано, що під час будівництва спецоб’єкту підрядник не дотримувався встановлених законодавством та проектом будівельних і технічних стандартів, норм і правил", – інформує СБУ.

 


Оперативники спецслужби встановили, що комерсант діяв у змові з приватним інженером з технічного нагляду за будівництвом. Він без перевірок та звірок фактично виконаних будівельних і гідроізоляційних робіт підписував відповідні акти.

Спецслужба наголошує, що через недотримання підприємством-підрядником вимог та неналежну перевірку, спецоб’єкт було затоплено. Експертний огляд засвідчив, що військову споруду фактично втрачено.За матеріалами СБУ інженеру з технічного нагляду за будівництвом повідомлено про підозру у службовій недбалості, що спричинила тяжкі наслідки, тобто за ч. 2 ст. 367 Кримінального кодексу України.

"У кримінальному провадженні за ч. 4 ст. 191 та ч. 2 ст. 367 КК України тривають слідчі дії для притягнення до передбаченої законом відповідальності посадовців будівельного підприємства-підрядника", – повідомляє Управління СБ України у Житомирській області.


 

Фото: СБУ

Тегі: Підрядник, будівництво, СБУ, Житомирська область, об'єкт
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: