Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Вс, 11-04-2021    07:58:35
Житомир » Новини » Житомир » 2021 » Февраль » 26 » 11:58:33 оновлено: 12:12:35

До Дня Незалежності в центрі Житомира встановлять величезний прапор України

26-02-2021, 12:12:35 561 Коментарі 0 Читать на русском

До Дня Незалежності в центрі Житомира встановлять величезний прапор України
З нагоди 30-ї річниці незалежності України в обласних центрах країни встановлять величезні державні прапори. У Житомирі синьо-жовтий стяг хочуть встановити на майдані Соборному.

В Житомирській ОДА вже створили робочу групу, яка має оперативно вирішити питання щодо встановлення прапора.

Де саме збираються встановити прапор в коментарі сайту Житомир.info розповіла перша заступниця мера Житомира Світлана Ольшанська, яка входить до складу зазначеної робочої групи.
 

«В усіх обласних центрах України планують розмістити флагштоки висотою від 25 до 60 метрів. Ми пропонували розмістити на місці колишнього пам’ятника Леніну. Ми просили створити спільну робочу групу для реалізації зазначеного проєкту, який планують завершити до Дня Незалежності. Обласна влада звернулася до нас щодо надання пропозиції по локації, ми запропонували сквер на майдані Соборному. Чи будуть зносити постамент і якої висоти буде флагшток для прапора поки що невідомо, візуалізації проєкту ще немає», – сказала Світлана Ольшанська.


Наразі найбільший прапор України встановлено в Києві. Висота флагштока – близько 90 метрів, розміри стягу – 16 на 24 метри.

Тегі: прапор України, Житомир, День Незалежності
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: