Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Вт, 28-09-2021    23:30:00
Житомир » Новини » Житомирська область » 2021 » Февраль » 4 » 11:34:24 оновлено: 11:53:24

На трасі Житомир – Бердичів будують дворівневу транспортну розв'язку. ФОТО

04-02-2021, 11:53:24 4158 Коментарі 0 Читать на русском

На трасі Житомир – Бердичів будують дворівневу транспортну розв'язку. ФОТО
У Житомирській області ведеться будівництво дворівневої транспортної розв'язки на автомобільній дорозі загального користування державного значення М-21 Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський. Про це повідомляє Служба автомобільних доріг (САД) у Житомирській області.
 

"Проводиться відсипка насипу та влаштування буронабивних паль на шляхопроводі. До уваги водіїв, будьте уважні під час руху поблизу об’єкту ремонту. Дотримуйтеся вказівок, відповідно до розміщених знаків у місцях проведення дорожніх робіт", – йдеться у повідомленні. 
Розв'язку будують між селами Осикове та Гришківці, поблизу обходу міста Бердичів."Необхідність будівництва транспортної розв’язки виникла через наявне аварійне-небезпечне пересічення транспортних потоків в одному рівні. Крім того, реалізація даного проекту дасть можливість знизити напругу на Бердичівському напрямку, розвантаживши його за рахунок перерозподілу транспорту й зменшити час подорожі", – пояснює САД.

Підрядник: ПП "Автомагістраль". Вартість робіт за договором – 273 млн гривень. Будівництво мають завершити до кінця 2021 року.


Тегі: Житомирська область, будівництво, розв'язка
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: