Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Пн, 26-07-2021    17:20:55
Житомир » Новини » Житомир » 2021 » Февраль » 3 » 13:57:37 оновлено: 14:24:43

В аеропорту «Житомир» подовжать злітно-посадкову смугу: влада готується оголосити тендер

03-02-2021, 14:24:43 2268 Коментарі 0 Читать на русском

В аеропорту «Житомир» подовжать злітно-посадкову смугу: влада готується оголосити тендер
Невдовзі розпочнуть реконструкцію злітно-посадкової смуги аеропорту «Житомир». Упродовж двох-трьох тижнів має бути оголошений міжнародний тендер.

Про це у коментарі Житомир.info повідомив Житомирський міський голова Сергій Сухомлин.
 

«У нас в суботу (30 січня, – ред.) була велика нарада з київськими представниками, які займаються проєктуванням аеропорту. Протягом приблизно двох тижнів-20 днів ми вже будемо оголошувати міжнародний тендер на реконструкцію злітно-посадкової смуги», – розповів Сергій Сухомлин.

 

Реконструкцію проведуть за рахунок державного бюджету. 10% від суми заплатить місто

 

«Це допомога бюджету. Я тут вдячний Офісу президента за підтримку. Вони виконують обіцянки. Я поки що бачу, що вони виконують те, що обіцяли в минулому році. Якщо це буде, як планується, по програмі соцекномрозвитку, то, згідно з цією програмою, потрібно 10% закласти у міському бюджеті. Це приблизно до 30 млн грн. Думаю, що це один з пріоритетів для міста Житомира, і я думаю, знайдемо ці кошти», – зауважив мер.

 

Які вигоди отримає місто від запуску аеропорту

 

«Аеропорти дають шалений розвиток містам. На прикладі Львова, хоча, так, це все ж туристичне місто, але близько 2 мільйонів пасажирів вони вже перевозили у доковідний рік, це величезні кошти. Більш того, місто вже буде володіти злітно-посадковою смугою і передавати її в концесію експлуатантам, і за це підуть платежі місту. Додатково отримає кошти міський бюджет, і ці кошти повернуться», – пояснив мер.


Терміни реалізації поки невідомі

 

«Я відповідаю тільки за свої дії. На сесії у грудні ми проголосували в програмі щодо коштів, для того, аби ми мали право оголосити тендер. Ми відпрацювали разом з головою обласної державної адміністрації питання з Офісом президента, і ми відпрацювали з проєктантами та з усіма службами. Ми оголошуємо тендер, а вже фінансування нам обіцяли. Подивимось. Я думаю, все буде нормально», – підсумував міський голова.


Як повідомляв «Журнал Житомира», комісія Кабміну здійснила обстеження аеропорту «Житомир» і визнала його готовим до здійснення міжнародних вантажопасажирських перевезень.

Тегі: Житомир, аеропорт, реконструкція, ЗПС
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: