Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Четверг, 22 Октября 2020    17:52:12
Житомир » Новини » Житомир » 2020 » Октябрь » 13 » 08:54:41 оновлено: 09:03:41

Аеропорт «Житомир» готовий для здійснення міжнародних перевезень – рішення комісії

13 Октября 2020, 09:03:41 810 Коментарі 0 Читать на русском

Аеропорт «Житомир» готовий для здійснення міжнародних перевезень – рішення комісії
Комісія Кабміну здійснила обстеження аеропорту «Житомир» і визнала його готовим до відкриття міжнародного пункту пропуску через державний кордон.

Аеропорт має всі умови для можливості відкриття пункту пропуску та здійснення міжнародних вантажно-пасажирських перевезень, передає сайт Житомир інфо.
 

«За результатами комісійного обстеження аеропорту «Житомир» встановлено наявність належних умов для проведення передбачених законодавством видів контролю. Комісія вважає за доцільне клопотати перед Кабінетом Міністрів України про відкриття міжнародного пункту пропуску через державний кордон для повітряного сполучення «Житомир» з постійним режимом функціонування», – йдеться у висновку.


Що дає статус «міжнародний» пояснив Олексій Янчук, президент авіакомпанії Yanair, для якої житомирський аеропорт є базовим.
 

«Як тільки ми матимемо пункт пропуску, то зможемо здійснювати авіаперельоти. У зв’язку з тим, що злітно-посадкова смуга не продовжена, ми можемо літати з аеропорту «Житомир», але з обмеженнями. Так, через це буде складно залучити інші авіакомпанії, але злітну смугу плануємо доробити в 2021 році. Пасажири поки не зможуть літати і основна причина зараз не в пункті пропуску, а в пандемії, тому що діють обмеження. Теоретично, якби ми отримали пункт пропуску на початку літа й не було б пандемії, то ми на своїх літаках могли б звідси здійснювати рейси в Туреччину, в Анталію, наприклад, в Грузію могли б літати, в Одесу. В нас є літак, який може злітати й сідати з цієї смуги – «Боїнг» на 120 місць», - сказав Олексій Янчук.


Нагадаємо, житомирський аеропорт знаходяться в довгостроковій оренді у компанії Yanair. У жовтні 2017 року злітно-посадкову смугу аеропорту прийняли в комунальну власність, щоб отримати кошти від держави на реконструкцію смуги. Однак, місто так і не отримало кошти. У серпні 2020 року в Житомирі відбулося засідання, під час якого знову підіймалося питання розширення смуги аеропорту.
 

Висновок комісії
Тэги: аеропорт, Житомир
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: