Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Ср, 04-08-2021    05:59:37
Житомир » Новини » Житомирська область » 2020 » Декабрь » 11 » 10:19:45 оновлено: 10:24:45

На Житомирщині незабаром запрацює перша «розумна» система зважування вантажівок у русі

11-12-2020, 10:24:45 693 Коментарі 0 Читать на русском

На Житомирщині незабаром запрацює перша «розумна» система зважування вантажівок у русі
На автошляху Київ-Чоп у Житомирській області завершуються роботи з встановлення системи зважування в русі Weigh-in-motion (WIM). Система працюватиме на 246-му кілометрі автодороги у Новоград-Волинському районі.

Як повідомив менеджер ТОВ “СЕА” Дмитро Момотюк, зараз триває тестування всього функціоналу і близько тижня виконавцям робіт знадобиться для того, щоб система повноцінно запрацювала.
 

“Система знаходиться на завершальному етапі встановлення. Планується запуск всієї системи у тестовому режимі. Дана система призначена для того, аби водії не перевантажували свої автотранспортні засоби та тим самим не пошкоджували дорожнє покриття”, – розповів Дмитро Момотюк.


До кінця 2020 року в Україні буде встановлено 20 таких систем вагового контролю. Ще одна з'явиться у передмісті Житомира на трасі М-21.

Weigh-in-Motion – це сучасна розумна система комплексного збору інформації про транспортні засоби, які переміщуються по автомобільним дорогам. Вона здійснює моніторинг руху транспорту в режимі реального часу за допомогою обладнання, яке монтується в верхньому шарі покриття автомобільних доріг або на прогонових будовах мостів і шляхопроводів.


Тегі: фури, житомирщина, габаритний контроль
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: