Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Четверг, 03 Декабря 2020    09:09:00
Житомир » Новини » Житомир » 2020 » Ноябрь » 4 » 14:37:04 оновлено: 15:20:36

У Житомирі за порушення карантину закрили два кафе

04 Ноября 2020, 15:20:36 12831 Коментарі 1 Читать на русском

У Житомирі за порушення карантину закрили два кафе
За минулу добу у Житомирській області поліцейські зафіксували 69 порушень карантинних обмежень. Про це "Журналу Житомира" повідомляє ГУ поліції в області.
 

"Рейдові групи у складі поліцейських, представників держпродслужби та юридичної підтримки органів місцевого самоврядування працюють на території усіх районів області. Їх завдання - попередження, виявлення та припинення фактів порушення правил карантину, оскільки ситуація із поширенням захворюваності на COVID-19 в регіоні залишається критичною", – інформують правоохоронці.


Адміністративні порушення були зафіксовані у всіх районах області. Зокрема, поліцейські у Житомирі оформили 9 матеріалів, два з них щодо кафе, які продовжували роботу у режимі вільного відвідування клієнтами.

"Діяльність цих закладів була припинена, а відносно їх власників складено адміністративні протоколи", – наголошують у поліції.

6 порушень зафіксували у Коростенському районі, по 5 – у Бердичівському та Хорошівському.

У переважній більшості випадків йдеться про ігнорування використання засобів індивідуального захисту працівниками та відвідувачами торговельних закладів та ринків.
Тегі: порушення, Житомир, карантин, кафе
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 1
olegvoznyuk
1 fb Олег Вознюк (olegvoznyuk)   • 10:13:30, 07 Ноября 2020 [Материал]

А с незаконной добычей янтаря органы власти были безсильны... Удивительно, как они сильны в борьбе с гражданами и законным бизнесом..
avatar

Інші новини Житомир: