Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Воскресенье, 20 Сентября 2020    08:22:17
Житомир » Новини » Житомир » 2020 » Август » 28 » 09:02:30 оновлено: 09:16:30

З 1 вересня у Житомирі збільшать кількість громадського транспорту. Карантинні обмеження продовжать діяти

28 Августа 2020, 09:16:30 165 Коментарі 0 Читать на русском

З 1 вересня у Житомирі збільшать кількість громадського транспорту. Карантинні обмеження продовжать діяти
З 1 вересня у зв'язку з початком нового навчального року у Житомирі на 30% збільшать кількість комунального транспорту та маршруток, особливо зранку та в години-пік.

Про це під час брифінгу розповів заступник Житомирського міського голови Олександр Шевчук, передає "Суспільне Житомир".

Він наголосив, що карантинні заходи продовжують діяти в комунальному транспорті Житомира, а відтак одночасно в салоні транспортного засобу людей повинно бути не більше, ніж сидячих місць.
 

"Комунальне підприємство "Житомирське трамвайно-тролейбусне управління" збільшує випуск транспорту максимально, як було заплановано, з 1 вересня. Але карантинні заходи лишаються. Постанова Кабміну діє, тому в мене величезне прохання до батьків та учнів – завчасно планувати поїздки до навчальних закладів. Обов'язково потрібно дотримуватися усіх санітарних заходів, вдягати маски – з 1 вересня ми знову будемо більше уваги приділяти цьому. Також у нас є пільгові категорії, ми не обмежуємо їх у часі, як це було раніше, але теж просимо розраховувати свій час, бо зранку збільшиться навантаження. Для порівняння, раніше в навчальний період у час пік тролейбус брав 100 пасажирів. Зараз ця кількість обмежена до 24 людей, тобто кількість пасажирів зменшена фактично в 5 разів. Збільшити кількість транспорту в 5 разів ми фізично не зможемо. Тому просимо, будь ласка, поставитися з розумінням. Щоб звичайні пасажири, які можуть виїхати пізніше, все ж надали пріорітет нашим учням і людям, які добираються на роботу в більш ранній час", – повідомив Шевчук.


Наразі по Житомиру пасажирів перевозять 70 тролейбусів. З 1 вересня їх кількість збільшать майже до 90 одиниць. 

Також Олександр Шевчук торкнувся теми капремонту вулиці Київської, через що буде ускладнено рух громадського транспорту.
 

"У нас можуть виникнути невеликі ускладнення, оскільки ми заходимо в два капітальні ремонти. Вони одночасно відбудуться на вулиці Київській. Якщо підрядник виконає першу частину робіт від вулиці Театральної до майдану Соборного, то вони зайдуть в другий етап, який передбачає перекриття вулиці. Це ускладнить рух для громадського транспорту. Ми не будемо закривати дорогу повністю, ми закриємо частину. Або права, або ліва смуга буде закрита, що ускладнить рух тролейбусів №1 та №2, які не зможуть рухатися в дві сторони", – зазначив заступник мера.


Олександр Шевчук каже, що в міськраді розуміють, що такі дії викликають незручності, але капітальний ремонт вулиць необхідно проводити.

Тэги: громадський транспорт, Житомир, 1 вересня
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: