Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Понедельник, 03 Августа 2020    12:02:07
Житомир » Новини » Спорт » 2020 » Июль » 23 » 16:34:03 оновлено: 17:02:03

Центральний стадіон Житомира зможе приймати матчі «Полісся», але за деяких умов

23 Июля 2020, 17:02:03 330 Коментарі 0 Читать на русском

Центральний стадіон Житомира зможе приймати матчі «Полісся», але за деяких умов
Фахівці Української асоціації футболу та Професійної футбольної ліги приїхали до Житомира для інспекції міських стадіонів на відповідність їх до норм проведення матчів Першої ліги. 

За попередніми висновками, стадіон «Спартак Арена» не зможе бути основним стадіоном для матчів ФК «Полісся». Натомість, центральний стадіон потенційно після завершення всіх будівельних робіт міг би приймати навіть матчі Прем'єр-ліги, передає сайт Житомир інфо.
 

«В даний момент стадіону важко дати оцінку, бо він не зданий в експлуатацію. Це ключовий момент. Тут має бути оформлений акт відповідності спортивної споруди і тільки після того можна буде говорити, що стадіон відповідає певним критеріям. Після того, як ми провели огляд, ми сформуємо рекомендації, вкажемо чого не вистачає, якими є мінімальні вимоги. щоб можна було приймати матчі. Щоб в подальшому стадіон відповідав найвищому можливому критерію, тобто, третьому, який є максимумом для цього стадіону. Потенційно, це можуть бути і міжнародні матчі, скажімо, молодіжної збірної України, чи інші матчі такого рівня. Але тут ще дуже багато треба зробити. Тобто, потенціал - третя категорія, але ще дуже багато недоробок», - розповідає менеджер з реалізації спеціальних проєктів Юрій Нестрига.


Після роботи комісії УАФ та ПФЛ питання проведення матчів на центральному стадіоні на Старому бульварі залежатиме від того, наскільки оперативно підрядні організації зможуть виконати рекомендації фахівців.

ФОТО: Житомир інфо
 

«Якщо ми говорили про те, що ми можемо в перспективі приймати матчі тут без глядачів, то сьогодні ми почули про те, що за невеликих доопрацювань, цей стадіон (в разі, якщо буде дозвіл) зможе прийняти перші матчі з глядачами. Я думаю, це дуже велика подія. Для нас це дійсно хороша новина, що все-таки ми рухаємось, можливо, не так швидко, як ми б хотіли, але рухаємось в правильному напрямку. Я дуже вірю в те, що сьогоднішня комісія випрацює фінальний документ і він буде відправлений замовнику будівництва в Житомирську облдержадміністрацію, власнику - обласній раді, і нам футбольному клубу, який подавав документи на атестацію і чекає фінального рішення, і згодом всі роботи будуть дороблені, буде прийняте позитивне рішення і попередньо 5 вересня, якщо це буде домашній матч, або, можливо, трохи пізніше, 10 вересня, цей стадіон зможе прийняти глядача після реконструкції», - каже директор ФК «Полісся» Володимир Загурський.


Як повідомлялося, найбільший стадіон Житомирської області продовжують реконструювати. Наразі на стадіоні виконують роботи з упорядження північної та південної трибуни.

Тэги: футбол, Житомир, ФК Полісся, стадіон
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: