Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Среда, 05 Августа 2020    14:01:32
Житомир » Новини » Житомир » 2020 » Июль » 9 » 16:51:18 оновлено: 17:05:18

Протиепідемічна комісія нагрянула з перевіркою у житомирський ТРЦ «Глобал UA». ФОТО

09 Июля 2020, 17:05:18 798 Коментарі 0 Читать на русском

Протиепідемічна комісія нагрянула з перевіркою у житомирський ТРЦ «Глобал UA». ФОТО
У Житомирі тривають перевірки щодо дотримання протиепідемічних заходів суб’єктами господарювання різних форм власності. 9 липня перевірка проходила у найбільшому торговельно-розважальному центрі міста.

Про результати перевірки повідомили на сайті Житомирської міської ради.
 

"Перевіркою встановлено, що до ТРЦ "Глобал UA" допускаються відвідувачі лише у захисних масках та респіраторах. На кожному вході до торгівельно-розважального центру здійснюється температурний скринінг, розміщені інформаційні матеріали щодо недопущення поширення COVID-19, для відвідувачів та працівників організовані місця для обробки рук з використанням антисептичних засобів", – повідомляє міська рада.


Також наголошується, що охоронці на входах до ТРЦ здійснюють термометрію відвідувачам з використанням безконтактних термометрів та контролюють використання відвідувачами при вході в заклад захисних масок. "В санвузлах для працівників та відвідувачів ТРЦ "Глобал UA" наявне рідке мило та електричні пристрої для висушування шкіри рук. Заклади торгівлі також забезпечені антисептиками, працівники одягнені у захисну маску", – додають у мерії.

Як повідомляв "Журнал Житомира", раніше перевірки проходили у найбільших гіпермаркетах міста: "Метро" і "Ашан".
Тэги: карантин, перевірка, Глобал UA, ТРЦ
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: